2737
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست

مامانهاي عزيز انشاالله فردا ٩ ميرم براي ديدار ني ني.اين مدت در كنار هم بوديم خيلي ازتون ياد گرفتم. روزهاي قشنگي با هم داشتيم.خوشحالم اين روزها رو در كنار شما بودم.دونه دونه اسم نميبرم ميتوسم يادم بره بچه هايي هم كه خاموش بودين براي همه آرزوي سلامتي و دلخوشي دارم.انشاالله با دل خوش ني نيها رو بزرگ كنيم.انشاالله عمري باشه بتونم سر بزنم.😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانهاي عزيز انشاالله فردا ٩ ميرم براي ديدار ني ني.اين مدت در كنار هم بوديم خيلي ازتون ياد گرف ...

ایشاله  به سلامتیه و خوشی عزیزم خدا واسه هم حفظتون کنه با خبرای خوب بیای الهی❤التماس دعا

2728
مامانهاي عزيز انشاالله فردا ٩ ميرم براي ديدار ني ني.اين مدت در كنار هم بوديم خيلي ازتون ياد گرف ...

یشالا بسلامتی زایمان کنی عزیزم..عکس نی نی نازتم بزار ما ببینیم انرژی بگیریم😘

اینم اولین پیاده روی منه تنبل باید دو تا هزار تا حداقل برم

هرقدم رو چندسانت نوشتی؟یه چیز ساده دانلود میکردی😂

من ۲ هزار قدمم میشه ۱ کیلومترهرقدم ۵۰ سانت

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738
بچه ها من يه چيزي بگم نيخنديد..الان احساس غيرقابل وصفي دارم مثل همتون فقط يه چيزي خوشم نمياد.بايد با ...

دقیقااااا👍👍👍

منم فقط برای بچه داری ناخون هام کوتاه بوده تو کل عمرم . حتی تو مدرسه هم همیشه ناخون هام‌ کمی بلند بود 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  

خدا پشت و پناهت عزیزم 😍😍😍🥰🥰🥰 مرسی کنارمون بود دوست گلم 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
خدا پشت و پناهت عزیزم 😍😍😍🥰🥰🥰 مرسی کنارمون بود دوست گلم 

سلام عزیزم خوبی فاطمه جون چند روزه تلگرامم وصل نمیشه نمیتونم بیام گروه. هر وقت یادت میفتم واست دعا میکنم. برات تاریخ نهایی زایمان زدن؟

2706