2703
2553
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444743 بازدید | 47801 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه قدم‌از من جلوتری😉من ساکشو نبستم اماچیزایی که باید بزارم اماده گذاشتم ببین چیا کمه واسش دو دست لب ...

ساک خودمو نبستم هنوز

ولی اینا رو میخوام بذارم: پد، پد سینه، سوتین شیردهی، شورت یک بار مصرف و نخی، تی شرت ، یه دست لباس بیرون، شونه و لوازم ارایشی، حوله، دستمال کاعذی و رول و مرطوب، لیوان و مسواک، خرما و کمپوت و شکلات نعنایی، و زیر انداز تعویض بزرگ (نمیدونم اسمش اینه یا نه) واسه اینکه اگه کیسه ابم پاره شد ماشین کثیف نشه :))

واسه نی نی هم: کریر، سرهمی صفر (پک مادرکر) و یه دست لباس صفر، پتو دورپیچ، دستمال مرطوب، پوشک سایز یک، شیشه شیر.

2456
نمیدونم سنگینه یانه  دیشب ماست وخیار خوردم خیلی راحت بودم امشب تاهنوز معدم یجوریه بااینکه اول ...

ماست و خیارم سردیه، بهش کمی نعنا خشک بزن

من هر وقت شبا سردی میخورم تا صبح معده درد دارم

کامنتارو خوندم. چقدر ناراحتم امشب  من هنوز نتونستم سیسمونی بچینم یعنی هنوز پولش جور نشده ک بخ ...

منم فقط لباس و وسایل واجبشو خریدم. تخت و ایناش مونده واسه احر تابستون. جا ندارم و قراره کلی مهمون داسته باشم.

ابن چیزا که غصه نداره دختر خوب. مهم تو هستی و شوهرت و بچه تون و سلامت سه تا تون 💛

مرسی که جواب دادی.بقیه چیزاش چی؟چرا سنش توی سنو با سنش با الان من یکی نیست

چند هفته سونو دادی؟

طبق پریود نوشته ۳۵ هفته و شش روز

ولی طبق بقیه پارامترا ۳۳ هفته و چهار روز.

البته من تفسیر سونو بلد نیستم و مبتدی وار میدونم.

جوابتو دکتر دیده؟

برای ۳۲ هفته میانگین وزن تو سونوگرافی که من رفتم ۱۸۵۰ بود واگه هر هفته ۲۰۰ گرم بیاد روش طبق اون حساب کن چند میشه

2714
کامنتارو خوندم. چقدر ناراحتم امشب  من هنوز نتونستم سیسمونی بچینم یعنی هنوز پولش جور نشده ک بخ ...

عزیزم من اخر این ماه زایمانمه . اونروز سیسمونی بچمو با کلی ذوق و شوق اوردیم خونمون . قرار بود فرداش وسایلارو با کنین و بچینیم . خدا میدونه با چه ذوقی کمد و تخت رو تمیز میکردم ... شوهرم زنگ زد گفت دست به وسایلا نزنین صابخونه زنگ‌زد گفت خونه رو خالی کنین دخترم میاد در حالی که ماه پیش گفته بودتمدید میکنه . دنیا رو سرم خراب شد . الان ۵ روزه داریم تو این گرما بنگاه ارو میگردیم من با این وضیت ... قیمتا بالا پولمون نمیرسه 😔 تنها نمیتونم وسالارو بسته بندی کنم ، مامانم تازه چند ماهه کمرشو عمل کرده ... خاهر ندارم ... ماه رمضونه به کسی نمیتونم بگم با زبون روزه بیا کمکم ... وقت نداریم ... هیچ کس از دل من خبر نداره ..... غصه سیسمونیو نخور بعدا تیکه تیکه ام میشه خرید .... 

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!
2706