2726
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم هزینه زایمانت چقدر شد .میخوام‌ببینم آزادچقدره  تامین اجتماعی چقدرشو میده؟ .هزینه ساک هم ...

والا همسرم همه کارارو کرد وقت نکردمم بپرسم چقد شد ولی کلا باپمپ درد واینا بیشتراز۴نشد

🧸🧸🧸🧸🧸🧸                                                               
2728
من یه هفته کمتر مونده به زایمانم ولی دهانه رحمم هنوز بستس چیکار کنم

قرص روغن گل مغربی از داروخانه بگیر و شیاف عمیق کن و روزی یکی هم بخور و یکی هم ماساژ پرینه بده. دهانه ی رحم رو نرم میکنه و زمانش که برسه راحت تر باز میشه. 

من از الان مصرف میکنم.

من الان دو هفته ای هست دفع ام زیاد شده برای همین.وزنم تغییر نمیکنه نگرانم نکنه نی نی وزن.نگیر الان 3 ...

منم دفع زیاد دارم اون حالت دلپیچه وگاهی درد زیر شکم هم دارم..مدتی مدفوعم شل شده منم تغیر وزن تو خودم احساس نمیکنم

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
انشالا سه یا چهار هفته دیگه میای میگی

انشالله

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
اگه از عدد چیزی سردرمیاری بگو  بعد چکار کردی ک برطرف شد

عزیزم نگران نباش زیر 5 باشه مشکلی نیست خیلی هاشون تا به دنیا اومدن خوب میشن بقیه هم تا دو ماه اول تولد 

واسه پسرها خیلی پیش میاد

همه یه مدل استرس میکشیم  خدا برا هممون ختم به خیر کنه ان شاالله

آره دقیقا ...ایشالا عزیزم 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
اگه از عدد چیزی سردرمیاری بگو  بعد چکار کردی ک برطرف شد

زیر 5 باشه اشکال نداره 

من کاری نکردم اصلا سری پیش دکتر به من نگفت که استرس نگیرم سریع بعد که رفتم گفت این مشکل بود که برطرفشد

2706