2733
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
نگران نباش واسه 50 درصد جنین های پسر میبینن واسه من تو هفته 27 گفت داره تو هفته 32 گفت رفع شده

همش میگم برم ی جای دیگه هم سونو بدم 

ولی همسرم میگه ن بزار همون بعد زایمانت و الکی بهش فکر نکن

میترسم خیلی ...سر کلاژ بودم کلا دوس دارم فقط برم بیهوش بشم هیچی نفهمم بچه سالم بیاد بعدش درد خودم تح ...

بعدش سخته .اخه نی نی بهت نیاز داره تو نمیتونی کاراش انجام بدی .هرکدومش مزیت هایی داره.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چقد خوب آخرین بار کی سونو دادی هفته چند 900 گرم اضافه کرده بود منم بخورم پس نگرانم وزنش اضافه نشده ...

۲۸ فروردین سونو بودم ۱۶۰۰ بود

۳۰اردیبهشت سونو دادم ۲۵۰۰

الانم که چندهفته مونده گفتم لیدی بخورم حداقل به بالای ۳ برسه 

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
شکمم زیاد متوجه تغیراتش نشدم تو ماه هشت.اما طبق سونو ۹۰۰ گرم اضاف کرده بود.۳ روز لیدی میل میخورم &nb ...

سلام عزیزم..وزن نی نی چند بود؟

بنظرت منم بخرم لیدی میل؟

36 هفته وزن نی نی2900 بود میترسم وزنش زیر3 باشه..بهرحال سونو هم خطا داره..38 هفته و6 روز هم عملمه

نه اصلا نمیتونم خم شم انگار سنگینم شکمم سفت میشه

اره والا خم شدن سخته.انگار یه توپ بغلته😂نمیذاره خم بشی

2738
سلام عزیزم..وزن نی نی چند بود؟ بنظرت منم بخرم لیدی میل؟ 36 هفته وزن نی نی2900 بود میترسم وزنش زیر3 ...

تا وقت سزارینت حتما ۳ کیلو میشه عزیزم.اگه مشکل دیابت نداری میتونی بخوری.من لیدی میل با طعم توت فرنگی گرفتم.روزی دوبار میخورم صبح وعصر

بعدش سخته .اخه نی نی بهت نیاز داره تو نمیتونی کاراش انجام بدی .هرکدومش مزیت هایی داره.

درسته اما مامان خاهرام هستن کمکم...اما من میترسم از طبیعی خدا نکرده اتاق بیفته برای بچه 

آخه خیلی ها طبیعی زایمان کردن ولی 20 روز افتادن خیلی ها مث خواهرم سزارین شدن  یک هفته خوب شدن 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
درسته اما مامان خاهرام هستن کمکم...اما من میترسم از طبیعی خدا نکرده اتاق بیفته برای بچه  آخه خ ...

درسته بستگی به بدن داره.انشالله هرچی خیر همون بشه.

درسته بستگی به بدن داره.انشالله هرچی خیر همون بشه.

آره امید به خدا ...کاش زود بگذره و خوب بگذره

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
ماه اخر اکثرن نی نی اضاف میکنه .مادر اضاف وزن چندانی نداره.

من الان دو هفته ای هست دفع ام زیاد شده برای همین.وزنم تغییر نمیکنه نگرانم نکنه نی نی وزن.نگیر الان 35 هفته5 روزم حالت دلپیچه دارم خود دلپیچه ندارم شکم درد ولی سفت نمیشه یکشنبه وقت دکتر دارم ببینم چرا اینجوری شدم

2706