2726
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444747 بازدید | 47801 پست

دوای زایمان ما موادش اینه

(سیاهدونه رازیانه اویشن زیره زردچوبه زنجبیل فلفل سیاه دارچین تخم شاهی قرص کمر نروماده ارد گندم با ااینا ی حلوا شل درس میکنیم توشم کنجد وگردو میریزیم با روغن گاو درس میشه)

خیلی مقویه وگرمه اینجا خیلیا تا ده روز صبحا میخورن ک شکمشون کاملا پاک بشه شیرم زیاد میکنه از افسردگی بعد زایمانم جلوگیری میکنه ولی در صورتی میشه زیاد خورد ک هم هوا خنکباشه هم بچت زردی نداشته باسه

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامانای که تهران هستن میتونن از انبار اقا بزرگ خرید کنن خیلی تفاوت قیمت داره با مغازه تقریبا همه چی داره حتی چوب 

من برای دخترم فقط سایز صفر و یک خریدم همین با لوازم ضروری خریدم همه رو از اقا بزرگ خرید کردم

2728
چشم رنگی تازگی دکتر نرفتی تاریخ زایمانت رو بگه؟

هفته دیگه نوبت دارم برام احتمالا یه سونودیگه بنویسه ببینه بچه هنوزبریچه یاتغییرکرده،ولی خودش وتمام سونوگرافی هام زدن۱۳یا۱۵خرداد

خداجون ممنون بابت سلامتیه پسرم😍
یوهو بفهمی بارداری😍😍  

دقیقا💖منم یهویی فهمیدم

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

سلام دوستای گلم ممنونم که واسم دعا کردین نمیدونم دیروز چم شده بود زیر دلم مدام درد میکرد پایین کمرمم درد شدید گرفته بود میگرفت هی ول میکرد پهلوهامم درد داشتن خلاصه از صب تا شب استراحت مطلق بودم الان یکمی بهتر نمیدونم علت اون همه درد چی بود همسرمم میگه شاید دلستر خوردی بهت نساخته از اونه ولی خب شنبه حتما باید برم دکتر 

داشته باش عزیزم تا غذاتو بخوری. 😉 اگر میل نداری غذای مفید بخور . مثلا یه تیکه مرغ تو فر بزار با سا ...

مرسی عزیزم از راهنماییت 

من 20 ساله مرغ نخوردم😉😉😉😉

اما سعی میکنم ماهیچه بخورم با لبنیات

چک می کنم ببخشید گوشیم خودش عوض می کنه . بچه ها حال ندارم سرچ کنم لطفا اگر کسی می دونه بگه چه طوری ...

@AYHANJOOONM عزیزم منم اد کن مرسی

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2706