2726
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
خیلی گرونه.من کریر و سرویس کالسکرو از دوستم گرفتم.خیلی از لباساشو مامانم دوخت.۲۵۰۰ هزینه خورد ریزا ش ...

خیلی خوبه که مامانت تونسته واست بدوز

دستش درد نکنه انشالا همیشه سالم و سلامت باشه

من چهار شنبه رفتم یه مقدار خورده ریزه مثل وان حمام و شیشه شیر و فین گیر و فلاسک و پد سینه و ... یه ده یا دوازده قلم شد خریدم شد 800 به آقا گفتم همش یه نایلون هم نشده چطور حساب کردی گفت بزار جنس جدید بیاد اینها رو با یک تومن هم نمی خری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر گرونی شده دیروز رفتم وسایل سیسمونی بخریم چند تیکه وسایل شد 400تومن خدایی هیچی نخریدیم هنوز میام ...

من فقط کریر میخوام بخرم که فیکس تو‌ماشین بمونه

خونه مون آسانسور نداره و کالسکه به کارم نمیاد.

سه چرخه هم که الان وقتش نیست.

2728
دوستان کسی بوده یبوثت گرفته باشه تو بارداری ؟ میوه کاهووو آب فراوان . آلبالو ریواس الو  ز ...

حتما از قرص اهن وکلسیمته عزیزم

منم همینطور بودم قرص اهن ایرانی فقط ی هفته خوردم داغونم کرد دیگه رفتم خارجی گرفتم خیلی بهتره ابم زیاد میخورم

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤
فاطمه جون دوباره بی اشتها یم برگشته اصلا نمیتونم چیزی بخورم نه اینکه حالم از غذا به هم بخوره نه فق ...

عزیزم ریزه خواری کن . کورپه نیاز به غذا داره چون امده بالا به معده فشار میاد حس می کنی سیری. ویتامین بارداری حتما بخور

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
چقدر گرونی شده دیروز رفتم وسایل سیسمونی بخریم چند تیکه وسایل شد 400تومن خدایی هیچی نخریدیم هنوز میام ...

بچه اولته عزیزم ؟

بچه اول ادم دلش میخوا همه چیز بخره

ولی بعدش کل وسیله بی استفاده میمونه

باورت میشه من هنوز هیچی نخریدم

فقط وفقط وسایل ضروری 

واسه ساک بیمارستانم(حوله پتو دستمال مرطوب کاغذی پمپرز بچه پوشاک وشورت خودم ی ست کامل لباس سایز یک)

ایناروهم انشالله تاچن روز دیگه میخرم

شیشه شیر پستونک پارچه قنداق شامپو صابون روغن ناخونگیر لباس سایز دو وسه

فعلا اینا ب نظر من ضروریه

ست خوابم ک از پسر اولم نو مونده

هول نکنید یهو همه چیز باهم بخرید هر چی دیدیدضروریه وبکار میاد بگیرید

والا من میبینم میان اتاق کامل میچینن با سرویس چوب

اخه بچه رو ک تا شیش ماه نمیشه از خودت جدا کرد هدم ب دقه گریه میکنه شیر میخوا

چجور میشه بری تو ی اتاق دیگه بزاریش خودت جای دیگه اینم ب نظرم اصرافه سرویس خواب واسه بعد یکسال خوبه

والامن بچم تاهنوز تو بغلم میخوابه

بعدم میان تو دیوار سرویس خوابه رو واسه فروش میزارن

عزیزم ریزه خواری کن . کورپه نیاز به غذا داره چون امده بالا به معده فشار میاد حس می کنی سیری. ویتامین ...

ویتامین هامو که میخورم

اما خیلی عذاب وجدان دارم واسه کورپه

😔😔😔😔😔😔

هول نکنید یهو همه چیز باهم بخرید هر چی دیدیدضروریه وبکار میاد بگیرید والا من میبینم میان اتاق کامل ...

عزیزم حرفها همه درست و منطقیه

تجربه ای که مامانهای دومی دارن اولی ها ندارن

مامان اولی ها بیشتر واسه دل خودشون خرید می کنن

😂😂😂😂😂😂😂

ویتامین هامو که میخورم اما خیلی عذاب وجدان دارم واسه کورپه 😔😔😔😔😔😔

داشته باش عزیزم تا غذاتو بخوری. 😉

اگر میل نداری غذای مفید بخور . مثلا یه تیکه مرغ تو فر بزار با سالاد بخور . برنج و نون کمتر بخور . الان نیاز به سبزیجات و کلسیم و پروتئین داره اینا رو بخوری هم وزن خودت بالا نمی ره هم کورپه جون می گیره و نیازهاش تامینه . بعد دیگه عذاب وجدان هم لازم نیست داشته باشی

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
2706