2737
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
دوستان کسی بوده یبوثت گرفته باشه تو بارداری ؟ میوه کاهووو آب فراوان . آلبالو ریواس الو  ز ...

عزیزم منم این مشکل رو خیلی دارم

کیوی با پوستش بخور خیلی خوبی یا هندونه 

اگه هم خواستی دارو بخوری دکتر من لاکسی ژل داد خیلی خوب بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو رحمه تو هفته33 بارداری رحم 500 برابر حالت اولیه اش میشه! انگشتتو بذار یکم پایین سینه ات..حسش می ...

چه چیزااا دیشب مامانم پرسید گفت بچه تو رحم میشه دیگه گفتم مگه رحم ما چقدر بزرگه که یه بچه با کیسه اب توش جا میشه .

تیکر یه سالگی دخترم 😍😍😍😍😍
2728
عزیزم منم این مشکل رو خیلی دارم کیوی با پوستش بخور خیلی خوبی یا هندونه  اگه هم خواستی دارو بخ ...

کیوی عالیه برا یبوست.من یبوست شدیییییید داشتم.با کیوی تو بارداری حتی یبار هم برام اتفاق نیافتاد

چقدر گرونی شده دیروز رفتم وسایل سیسمونی بخریم چند تیکه وسایل شد 400تومن خدایی هیچی نخریدیم هنوز میام حساب میکنم میبینم درسته بعد وسایل نگا میکنم میبینم هیچی نخریدم ...هنوز وسایل مثلا کالسکه کریر سه چرخه اینا نمیخوام بخرم .

تیکر یه سالگی دخترم 😍😍😍😍😍
بیدار بشید مامانا. نی نی ها گشنشون می شه ها  پرچم دار ناهار کجایی ؟! بیا ببین امروز همه انگار ...

فاطمه جون دوباره بی اشتها یم برگشته

اصلا نمیتونم چیزی بخورم

نه اینکه حالم از غذا به هم بخوره نه فقط کلا احساس سیری بیش از حد دارم

خیلی واسه کورپه میترسم دچار سوء تغذیه نشه یه وقت و وزن نگیره

2738
چقدر گرونی شده دیروز رفتم وسایل سیسمونی بخریم چند تیکه وسایل شد 400تومن خدایی هیچی نخریدیم هنوز میام ...

خیلی همه چی گرون شده 

هر چی هم که بخری باز میبینی یه چیزهایی نداری 

خیلی خوب جواب میده😉😉😉😉

نانا جان برا همین به گوشت در حال پخت کیوی میزنن.اصلا اگر تو گوشت خام بزاری گوشت رو از هم میپاشونه.دقیقا توی معده هم همینکارو میکنه.تازه سرشار از ویتانین ث هس.ضرر نداره.البته من روزی یدونه بدون پوست میخورم.حتی با قرص اهن روزی دوتا هم یبس نشدم

خیلی همه چی گرون شده  هر چی هم که بخری باز میبینی یه چیزهایی نداری

خیلی گرونه.من کریر و سرویس کالسکرو از دوستم گرفتم.خیلی از لباساشو مامانم دوخت.۲۵۰۰ هزینه خورد ریزا شد.روتختی و تشکاش هم همرو مامانم دوخت.خیلی مقتصد خرید کردم.اما برای وسایل بهداشتیش مثل شیشه و پستونک اونت خریدم.تخت و کمد هم دادم عموم سفارشی ساخت ۵تومن

نانا جان برا همین به گوشت در حال پخت کیوی میزنن.اصلا اگر تو گوشت خام بزاری گوشت رو از هم میپاشونه.دق ...

من دکترم گفت چون دچار گرفتی عضله میشم هم بخورم خیلی خوبه ویتامینش از پرتقال بیشتره 

2706