2726
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان کسی بوده یبوثت گرفته باشه تو بارداری ؟ میوه کاهووو آب فراوان . آلبالو ریواس الو  زیتون  کره  هیچ کدوم کار ساز نیست . امشب سومین باره اینجوری میشم . هنوز تورم سه روز پیش خوب نشده دوباره درد جدید اضافه میشه . دارویی هست بشه خورد ؟؟؟

دوستان کسی بوده یبوثت گرفته باشه تو بارداری ؟ میوه کاهووو آب فراوان . آلبالو ریواس الو  ز ...

من وقتی یبوست میگیرفتم انجیر خشک و میخیسونیدم توی اب بعد از یک روز هم‌آب و هم‌انجیر و میخوردم خوب میشدم

2728
دوستان کسی بوده یبوثت گرفته باشه تو بارداری ؟ میوه کاهووو آب فراوان . آلبالو ریواس الو  ز ...

عزیزم متخصص تغذیه ای که من میرم پیشش گفت هر موقع دچار یبوست شدی ،ناشتا شیر خنک از یخچال بردار بخور.اگه بتونی روزانه سبوس گندم یا جو داخل شیر مصرف کنی که بهتره.من خودم خیلیییییی دچارش بودم الحمدالله فعلا اینجوری خودمو مداوا میکنم.وگرنه برای منم هیچی درمان نمیکرد.روز اول رو چندمرتبه شیر خنک بخور تا خوب نرم بشه شکمت.فردا و ...تکرار کن تا به کل رفع بشه و عادی بشه

❤❤اللهم اشف کل مریض❤❤
911016]بچه ها من شروع کردم کارای ماه رمضون و بعد زایمانم رو انجام میدم. کلی سبزی آش خریدم و پاک کردم ...

واییی تورو خدا داغ دلم و تازه کردی منم خیلی دلم میخواد اسم پسرم و کارن بزارم ولی شوهرم راضی نمیشه☹️☹️☹️

قربون دستت ژن چاقی روخودمم دارم😂البته شکرخدا توحاملگی زیادچاق نشدم ولی قبل بارداری سریعا چاق میشدم

چشم رنگی تازگی دکتر نرفتی تاریخ زایمانت رو بگه؟

❤❤اللهم اشف کل مریض❤❤
2706