2737
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
فاطمه جون امشب خیلی دلم گرفته اولین شبی هست که از بچه هام دورم دوست داشتم الان صداشون تو خونه پیچیده ...

عزیزم 

به این فکر کن تو مامان دو تا فرشته ای. باید دو برابر بقیه قوی باشی. این مدت خووووب به خودت برس که زود سر پا بشی و بتونی ازشون مراقبت کنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه هامون سالم باشن هر درد وسختی رو به جون میخریم..پس اون عشایرا که تو چادر بدون دکتر وتجهیزات میزان ...

اره درسته.توکل برخدا

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بچه ها

من شروع کردم کارای ماه رمضون و بعد زایمانم رو انجام میدم.

کلی سبزی آش خریدم و پاک کردم و خرد کردم و گذاشتم فریزر. بقیه سبزی ها رو هم به مرور میخوام بخرم و پاک کنم.

قلم گرفتم و گذاشتم بجوشه تا فریز کنم.

لیست خرید خونه دارم می نویسم تا چیزی کم نیاد.

کلا بیشتر از اینکه به فکر تسهیل زایمان و بهبودی بعد از زایمان باشم دنبال مهمون داری های قبل و بعدش هستم :))

اردیبهشت رو گذاشتم برای کارای مهمون ها

خرداد هم برای کارای زایمانم.

وسایل نی نی هم یه مقدارش مونده.

از همه مهم تر بچه م هنوز اسم نداره !!!!   

شماها چیکار می کنید این روزا؟

2731
فیفول بسته ای چن شده؟ اونموقع من بسته ای هفت میگیرم ورق ده تایی

بسته ایی ۴۰ تومن ۳ تا ورقه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
عزیزم شماره ها تون رو حتی به منم ندین. ایدی تو خصوصی برام بفرستین .  گلم گروه بزنم تو گروه شما ...

😂اصلا بیا با اشاره حرف بزنیم😂

دوستان شروع ماه هشت طبق هفته چند هفته میشه من هیجدهم مهر پریود  شدم هیجدهم هر ماه میرم ماه بعد ...

عزیزم ۳۰ هفته تا ۳۴ هفته ودوز میشه ۸ ماه

2738

سلام به همه مامانای گل امیدوارم حال خودتونو تودلیاتون خوب باشه.ببخشید بچه ها دوتا سوال داشتم.اول اینکه من دیروز دکترمو عوض کردم چون سزارین فقط تو بیمارستان خصوصی تهران انجام میداد برای منم راه دور بودمقدور نیست که برم به خاطر همین یه دکتر توکرج به توصیه یه بنده خدایی انتخاب کردمو دیروز رفتم پیشش به نام دکتر ابراهیم شادنوش.میخواستم بپرسم کسی ایشونو میشناسه اخه ی کمی پیره به خاطر همین دچار تردیدشدم بعد بیمارستان قائم خوبه واسه سزارین؟واینکه واسه من امپول بتا متازون نوشته که هر۱۵روز یه بارتزریق کنم با اینکه من مشکلی ندارم ؟واینکه عوارض اینا داره انگار تنگی نفس وفشارخونو قندوبالامیبره؟روبچه هم تاثیربدداره؟

مامان بارانا کوچولو....فالله خیر حافظا و هو أرحم الراحمین ....خدایاشکرت
راستش برا منم دیجیتاله از اینا که به بازو وصل میشه ولی بردم دکترم فشارمو که گرفت بعدشم با اون گرفتم ...

مرسی گفتی عزیزم نمی دونستم . البته منم زیاد نمی گیرم اگر حس کنم فشارم بالا رفته یا پایین می گیرم . ولی نمی دونستم درست نیست . اخه یه بار با خودم بردم همون موقع که دکتر گرفت تا امدم بیرون دوباره گرفتم دیدم دقیقا یکی هست . خیلی خوب شد گفتی ادم حس می کنه فشارش بالاست پس حتما باید بره بیمارستان اعتماد نکنیم به این دستگاه ها .  

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
2706