2737
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست

سلام

روز همگی بخیر

دنیا آمدن ارغوان خانم و آقا ارسلان مبارک باشه

منم توی گروه تل گرام ببرین

بچه دوم ۳۷ سال 

تاریخ زایمان ۱۴ تیر

و یه پیشنهاد

هر مامانی که نی نیش بدنیا آمد یه توضیح کوتاه در مورد بیمارستان و دکتر و پرستارها و هزینه ها بده در اولین فرصتی که تونست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آرام جان تو خونه اشتباهه؟ اخه من دستگاه دیجیتال گرفتم و دکتر گفته مرتب چک کنم . یعنی نمی شه اعتماد ک ...

راستش برا منم دیجیتاله از اینا که به بازو وصل میشه ولی بردم دکترم فشارمو که گرفت بعدشم با اون گرفتم تفاوت داشت.دکترم گفت نگیر.هم اینکه گفت تو خونه دم به دیقه فشار میگیری درست نیست نهایتش یه بار اونم اگه علایمی داشتی اگه دستگاهت دقیق باشه.

خدایا شکرت 
دکتر قبلی خودت نظرش چی بود ؟ استراحت بودی سر این بارداری؟  ببین کدوم برای بچه و خودت بهتره همو ...

دکتر خودم چون خصوصی بود چه طبیعی چه سزا میخواست بیاد بعدشم اون ریسکی تو دولتی میکنن نمیکنه که اگه مشکلی پیش بیاد سزا میکنه تموم میشه ولی تو دولتی بگی طبیعی تا لب مرز میبرن دیدن بچه داره میمیره عمل میکنن .

ولی چون الان میخوام دولتی برم به دکتر گفتم سه تا سقط کردم دارو هامو دید گفت به احتمال زیاد سزا میشی .

بارداریمو تا 6ماه استراحت مطلق بودم دوماه در حد تو خونه راه رفتن بود الان دو هفته اس کارای خونه فقط اشپزی میکنم 

تیکر یه سالگی دخترم 😍😍😍😍😍
2731
کی دکترت بخیه هات رو باز میکنه؟شما هم بعضی وقتا حس سوزن سوزن شدن توب واژنتون دارید؟

عزیزم من انقد درد گرفتاری تو حاملگی دارم که متوجه سر کلاژ نیستم ...شنبه دکتر بودم گفت تا موقع زایمان باشه  ..26 اردیبهشت نوبت دارم اون موقع باز میپرسم

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

سلاااام به همگی .

ورود اولین نی نی های گروه و تبریک میگم 

انشاءالله به زودیه زود میان پیش مامان جونشون 

این ماه های آخر چقدر دیر میگذره . من هنوز هیچ کاریمو نکردم . از قبل عید تخت اینا رو خریدم ولی نچیدم . تنبل شدم حسابی . یکم حس میکنم  دارم افسرده میشم. گردنم کلی لک افتاده شکمم ۵ ۶ تا خط کلا دپرسم کردن  

راستی  گروه تل گرام قضیه ش چیه بی زحمت  منم ادد کنید. اونجا در دسترس تره  

2738
عزیزم واکسن کزاز یکی از واکسن‌های که خیلی اذیت میکنه البته برای برخی افراد، 24ساعت اول حوله سربذاررو ...

ممنون عزیزم

بعد تزریق حواسم به کمپرس ها نبود.

الان دو روز گذشته. کمی درد داره دستم. به نظرت میشه کاری کرد دردش آروم تر بشه؟

شوهر من حالا استرس چاق نشدن من داره میگه چرا شکمت کوچیکه مطمنی بچه سالمه 😂😂😂😂

شوهر منم   

همه خانواده ش میگن زیاد چاق نشدم حتما بچه کوچیکه

خودمم استرس گرفتم از حرفاشون

شوهر منم     همه خانواده ش میگن زیاد چاق نشدم حتما بچه کوچیکه خودمم استرس گرفتم از حرفا ...

دکترم گفت هیچ ربطی نداره ...گفت خوشانسی دیگه  بیشتر آدم ها شکم آول زیاد بزرگ نمیشن...وزن بچه تو سونو میگن دیگه

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
من موقع دبیرستانم زدم..شهریور پارسال باید میزدم که فراموش کردم اصن😥تا حالا که شما گفتید انقد اهمیت ...

میگن بهترین زمان توی بارداری سه ماهه دوم هست. منتهی من اخر هفت ماه زدم. (سی هفته)

البته بهتره بود قبل بارداری میزدم.

مامانم هم میگه شکمت لباس بذار برو بگیر ولی حسش نیست دوست داشتم با حس واقعی برم عکس بگیرم 

عزیزم  چرا از این ایده های عکاسی بارداری که توی pinterest هست استفاده نمی کنی؟

اتفاقا همون لباسو بپوش یه بار با شکم بارداری عکس بگیر و یه بارم با نی نی ها. تازه میتونی آخرش چنتا شاسی سفارش بدی و همه رو کنار هم بزنی روی دیوار. بامزه میشه.

2706