2726
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دلپیچه نشونه زلیمان هستش؟ امروز هم فندقم خیلی تکون میخوره خیلی خیلی

اگر فقط دل پیچه داری نه عزیزم.

یه چای و نبات بخور اگر قند نداری خوب می شی اگر نشد و همراه انقباض و درد بود محض اطمینان برو بیمارستان . اگر درد و انقباض نداری نگران نباش یه جیزی خوردی بهت نساخته

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  

بچه ها من امروز دکترمو عوض کردم که بیمارستان دولتی زایمان کنم اینم گفت من شیفتم باشه میام نباشه بهم زنگ نمیزنن بیام .بعدش من گفتم 3تا سقط کردم گفت شاید سزارین بشی ولی الان من خودم طبیعی دوس دارم شرایطم امادس مثلا بچه بریچ نیستش .ولی خب مقاومت نمیدونم چون من زود جا میزنم فشارم زود میفته .الان موندم بین سزارین طبیعی بعد دکتر گفت سزا بشی خودم میام پیشت

تیکر یه سالگی دخترم 😍😍😍😍😍
قشنگه .برای چی درس کردی

عزیزم تور بالای تخت ...خریدم ...پست ها بعدی ببین متوجه میشی 😄

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
بچه ها من امروز دکترمو عوض کردم که بیمارستان دولتی زایمان کنم اینم گفت من شیفتم باشه میام نباشه بهم ...

دکتر قبلی خودت نظرش چی بود ؟ استراحت بودی سر این بارداری؟ 

ببین کدوم برای بچه و خودت بهتره همونو انتخاب کن . رو زایمان خاصی اصرار نداشته باش. 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
2706