2726
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444747 بازدید | 47801 پست
میشه عکسش رو بدی؟منم تصمیم دارم خودم درست کنم.توش چی ریختی؟پشم شیشه؟

باشه گلم ولی الان همه جاتاریک فردامیفرستم، الیاف ریختم توش

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفا یک کانال درست کنید که شماره ها و پرفایل هامعلوم نباشد،  لینک و آدرس کانال رو بزارید تو گر ...

عزیزم شماره ها تون رو حتی به منم ندین. ایدی تو خصوصی برام بفرستین . 

گلم گروه بزنم تو گروه شماره ها معلوم نیست ولی پرو فایل معلومه . یعنی پرو فایل هم معلوم نباشه ؟ 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
جای واکسنم چون روش خوابیدم درد داره ولی خودمم حالم بده

عزیزم واکسن کزاز یکی از واکسن‌های که خیلی اذیت میکنه البته برای برخی افراد، 24ساعت اول حوله سربذارروش، 24ساعت دوم گرم، تا وقتی ک حس میکنی درد داره ادامه بده، اگه خیلی درد داشت و سنگین شد دستت یه مسکن ساده مثل استامینوفن بخور، حواست باشه تب بالاتره، احتمالش کنه تبت بالابر ولی خب مراقب باش، اگه دیدی تب بالاداری اونوقت مراجعه کن به پزشک، 

این واکسنی ک بچه ها هم میزنن نترس، ولی خب واکسن بد قلقیه سنگین میکنه دست رو یکی دو روز

2728
این واکسن کزازو حتما باید بزنیم؟اگه وقتش رفته باشه!خطرناکه نزنیم تا بعد زایمان بریم بزنیم؟

عزیزم قبلش باید بزنی . منتها نمی دونم تا کی می شه زد. 

من برای عقدم زده بودم . با اینکه می گن ده سال جا داره و سر بچه اولم ده سال نشده بود دکترم گفت بزنیم بهتره. تازه گفت همسرم بزنه . حتی می گفت اگر قراره کسی بعد زایمان بیاد پیشتون یا شما برید جایی اونم بزنه . 

سلام من سرما خوردم تب کردم دکتر بهم استامینوفن 500 داده به نظرتون 325 بخورم یا همین 500 کمکم کنین ما ...

سعی کن همون ۳۲۵ بخوری اگر خیلی حالت بده و درد داری ۵۰۰ بخور .

سلام خانوم گلا شبتون خوش وای من در هفته خیلی حبوبات مصرف میکنم شماهم مثه من هستید  ی وقت ضرر ...

اگر قبلش بزاری خیس بخوره نه . روزی تا یک لیوان جا داره 

عزیزم قبلش باید بزنی . منتها نمی دونم تا کی می شه زد.  من برای عقدم زده بودم . با اینکه می گن ...

من موقع دبیرستانم زدم..شهریور پارسال باید میزدم که فراموش کردم اصن😥تا حالا که شما گفتید انقد اهمیت داره

عزیزم از آتلیت بپرس شاید از این شکمای مصنوعی داشته باشن بتونی چندتا عکس بندازی،الان هیچ چیزی نشد ندا ...

مامانم هم میگه شکمت لباس بذار برو بگیر ولی حسش نیست دوست داشتم با حس واقعی برم عکس بگیرم 

مامان دوقلوها هستم😍😍
عزیزم قبلش باید بزنی . منتها نمی دونم تا کی می شه زد.  من برای عقدم زده بودم . با اینکه می گن ...

تا2هفته تقریبا قبل زایمان میشه زد، تا سرمش توی خون تشکیل بشه. و. برسه به بچه از طریق جفت و. بچه ایمن. بشه، 

عزیزم تو کانال نمیشه چت کرد

دقیقا عزیزم همینو می خواستم بگم . منتها گفتم شاید تلگ رام این قابلیت رو گذاشته من خبر ندارم 😅. رفتم سرچ کنم ببینم می شه یا نه که چیزی پیدا نکردم تو سرچ کوتاهم . پس نمی شه ؟ 

2706