2737
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
جای نی نی ها توی باشه اینارو بعدش میشه درست کرد🤰🏼🤰🏼🤗🤗

امیدوارم درست بشه ...وگرنه میرم برشون میدارم چربی هارو تحملشون ندارم

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حس میکنم از پسش برنمیام ودرد زیادی میکشم.

بچه هامون سالم باشن هر درد وسختی رو به جون میخریم..پس اون عشایرا که تو چادر بدون دکتر وتجهیزات میزان چی؟چرا از پسش برنیایم؟از پس بارداری براومدیم شکرخدا بقیه ش روهم سپردیم دست خود خدا

2731
از امشب حتما با زور هم شده میخورم.راست میگید اینهمه زحمت و تحمل کردم خدایی ناکرده یه چیزی بشه میمیرم

من گهگاهی اسفناج رو با یه ذره خیلی خيلي کم آب میذارم بپزه،، بعد صافش میکنم تو لیوان، آبشو میخورم

2738
امیدوارم درست بشه ...وگرنه میرم برشون میدارم چربی هارو تحملشون ندارم

👍🏻👍🏻👍🏻دقیقا شوهر من که طاقت نداره میره میاد میگه داری چاق میشی به خنده میگه ناراحت نشم ولی استرس گرفتم

سلام در چه حالین خانوما

وای من این دردای خفیف 24ساعته دیوونم. کرده دیگه، 

عین این میمونه یکی رو بکشی اول تیکه تیکه بدنش رو ببری بعد آخر سر بری سراغ قلبش الان اینجوریم من، 

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
👍🏻👍🏻👍🏻دقیقا شوهر من که طاقت نداره میره میاد میگه داری چاق میشی به خنده میگه ناراحت نشم ولی است ...

شوهر من حالا استرس چاق نشدن من داره میگه چرا شکمت کوچیکه مطمنی بچه سالمه 😂😂😂😂

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2706