2737
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
سلام به همه من یه چیزی تو کتاب بارداری به زبان آدمیزاد خوندم در مورد انقباض که مشکلم رو حل کرد اون ...

دقیقا اینکه فقط پایین شکم‌سفت باشه نمیشه گفت.چون بهرحال ادم‌غذا ومایعات میخوره شکمش سفت میشه و پوست کشیده میشه

خدایا شکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آها خودتو اذیت نکن عزیزم،، خودت نمیتونی واسش گل بذاری؟ 

نه آخه بحث گل نیس من پارچش فکر کردم بهتر باشه شبیه پشبنده بیا ببین الان میزارم نتم رفت یهو

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
بچه ها ناراحتم..یه حلقه اسم نمدی سفارش دادم الان آمادس بهم گفت ادرس و کدپستی بده شنبه بفرستم .نگا کر ...

نه عزیزم چرا نکنن.. مامانم پلاک کد پستی گن شده ...ادرس دقیق بده کد پستی نمیخواد شمارتم بده باهات تماس میگیرن

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2728
اره بنظر من‌که خیلی قشنگه😊

مرسی عزیزم ...حالا اون که میخواستم و بخاطر گلش صد گرون تر بود ببین 

2738
نه اصلااا از این فکرا نکن . حتما می تونی . حالا  فرض کن نتونی اتفاقی نمی افته می ری سزارین می ش ...

انشالله این راه شیرین برا همه مون راحت تموم بشه وبا خوشحالی.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
من تازه خدا بخواد ابان‌۹۸ بچم ب دنیا میاد خانوما دعاکنید سنو بگن بچم‌سالم و دختره😢😢😢

عزیزم مبارکه الهی سالم و تندرست باشه. از من میشنوی به جنسیت خاصی فک نکن چون اگه اون نشه حسابی درگیر میشی و خلاصه سخت میگذره بهت. باور کن بیخیال که باشی هر کدوم که بشه عاشقش میشی و از وجودش لذت میبری. شاید خیلی دیگه این حرف تکرار شده باشه که "جنسیت مهم نیست سلامتی مهمه" ولی هیچ کس مثل پدر و مادر مخصوصا مادری که 9 ماه شرایط سخت بارداری رو تحمل کرده نمیفهمه که این حرف چقدر درسته. سن بارداریت که بیشتر بشه خودت به این حرف میرسی

این همونه اما صد تومن تقریبا پول گل بالاش گرون تر بود که گفتم همین میخام با اون گل ساده ....

شایدبخاطر کشکش بالا رفته فشارت چون کشک یکم شوره بنظرت توحلیم فروشیا آش میفروشن؟تاحالا آماده نخریدم

دیگه سه چهار روز دیگه ماه رمضونه آش و حلیم و سوپ فراوونه،خودم عاشق این حور چیزام بابام کبابی داره دارم روز شماری میکنم ماه رمضون شه😋😋🤤🤤🤤

اینکه قشنگه عزیزم 

نه آخه تو عکس خیلی بهتره ...با هزار تخفیف و اینا ...دو ت سفارش دادم چون خواهرم می خاست دونه ای 270 در آمد 

2706