2726
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست

انقدر دوس داشتم وقتی باردار شدم خودم برم واسه نی نی خرید کنم بگردم ذوق کنم واسه خرید سیسمونیش ولی خب چه کنیم که زدو از شانس ما استراحت مطلق شدیم وحسرتش به دلم موند 😔

بازم راضی ام ب رضای خدا همینکه دارم نزدیک به ۳۲ هفته میشم خیلیه 

بچه ها بنظرتون اگه بچه تواین هفته ها بیاد میمونه؟؟

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
وقتی تو شکم بود نذرکردیم نیمه شعبان هرساله براش نذری درست کنم اون سال توشکم بود دادم، پارسالم دادم، ...

قبول باشه عزیزم

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انقدر دوس داشتم وقتی باردار شدم خودم برم واسه نی نی خرید کنم بگردم ذوق کنم واسه خرید سیسمونیش ولی خب ...

منم مثل شما چقدر ارزو داشتم...حیف...حتی چیدنشم ندیدم ...دکترم گفت از 32 هفته حتما میمونه فقط چند روزی باید تو دستگاه باشه از 36 هفته که دیگه دستگاهم نیازی نیس

دردم از یارست و درمان نیز هم
2728

سلام مامانا نی نی شما به صدای شما وباباش واکنشون نشون میده؟😞نی نی من خیلی کم پیش میاد که باهاش خرف میزنم حرکت کنه تازه بعضی وقتا حرکت داره میکنه حرف میزنم از حرکت وایمیسه😑

دخترم نفسمه 

[QUOTE=87548018]منم مثل شما چقدر ارزو داشتم...حیف...حتی چیدنشم ندیدم ...دکترم گفت از 32 هفته حتما میمونه فقط چند روز ...[

الان اتفاقی افتاده؟ 

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
مگه آمپول ریه نزدی؟؟  نگران نباش

چرا زدم عزیزم

دیشب رو دستمال موقع خشک کردن قشنگ خون دیدم دیگه نمیدونم چیکارکنم دارم دیوونه میشم

انقدر دوس داشتم وقتی باردار شدم خودم برم واسه نی نی خرید کنم بگردم ذوق کنم واسه خرید سیسمونیش ولی خب ...

بعد28هفته احتمالش بالاست نگران نباش بستگی داره البته به وضعیت کلی بچه

داداش من الا10سالشه، 34هفته بدنیااومد، 3کیلوونیم بود، یک ساعتم توی دستگاه نذاشتش، تکامل کامل بود و بیمارستان نموند اصلا و بعد10سالم هنوز هیچ مشکلی نداره

منم مثل شما چقدر ارزو داشتم...حیف...حتی چیدنشم ندیدم ...دکترم گفت از 32 هفته حتما میمونه فقط چند روز ...

۸ماهه حسرت یه بیرون رفتن ساده به دلم مونده حسرت نشستن پای تلویزیون همش استرس همش نگرانی تازه داشتم یکم خوب میشدم ک از ۲۵هفته افتادم ب لکه بینی فقط میگم خدایا انصاف نیس این همه سختی کشیدم خدایی ناکرده چیزیش بشه😔😔

۸ماهه حسرت یه بیرون رفتن ساده به دلم مونده حسرت نشستن پای تلویزیون همش استرس همش نگرانی تازه داشتم ی ...

توکل کن بخدا، ان شاالله خیر تو این بوده عزیزم، بچه ات سالم میاد بغلت

سلام مامانا نی نی شما به صدای شما وباباش واکنشون نشون میده؟😞نی نی من خیلی کم پیش میاد که باهاش خرف ...

نی نی منم دقیقا اینطوریه تا شوهرم میاد صداش میزنه یا دستشو میذاره روشکمم ساکت میشه😶حالا قبلش بندری میزدا😂

سلام بچه ها.هزینه آزمایش تست گلوکز با دفترچه تامین اجتماعی چقدر شد واستون؟

چرا از طرف خانه بهداشت نمیرین؟ رایگانه اونجور

2706