2733
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست

لیست مامان های گل مرداد 98

ترنج .... 25 ... دوم

رویای -آرامش ....سن27...دوم

felfeli...سن 29...اول

taha-eshghmaneh...سن 29...دوم

حسنا91 .... 31 ...دوم

ابیلای....سن 36... دوم

golsaaa....

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  

سلام مامانا 😍 عیدتون مبارررک

دیشب با وجود خستگی زیاد تا خود صب این پهلو اون پهلو شدم و اصلا نتونستم درست بخوابم 

😑کلافه شدم

راستی تو این روز عزیز دعا واسه هم یادمون نره 😍

تو خودت شآه گل ِ گلها بودی💕گلدونت شدم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامانا،، حدودا 2 روزه حرکات پسرم غیر طبیعی شده خیییییلی کم و ضعیف،، اصلا سابقه نداشته،، وقتی هم ...

عزیزم چیز شیرین بخور و به پهلوی چپ بخواب اگه تو نیم ساعت سه تا تکون خورد طبیعیه وگرنه برای اینکه خیال خودتم راحت بشه یه سر برو زایشگاه..منم دخترم همینجوره سه چهار روز تکوناش عالیه دو روز بعدش  از بس کم تکون میخوره سکته میده منو...حالا یه چیز خیلی شیرین مثل کمپوت گلابی یا هر چیز که داری بخور و تکوناش رو بشمر

سلام مامانا،، حدودا 2 روزه حرکات پسرم غیر طبیعی شده خیییییلی کم و ضعیف،، اصلا سابقه نداشته،، وقتی هم ...

سلام عزیزم نگران نباش . کم شدن حرکات بچه چندتا علت داره . یا زیادی کار کردی خسته است . یا سردی زیاد خوردی . یا بزرگ شده جاش کم شده یا آب کم خوردی و.... اگر اصلا حرکت نداره لازمه حتما  بری بیمارستان . ولی اگر حرکت داره ولی کم شده فقط برو دکتر یا بهداشت برات صدای قلبش بزارن خیالت راحت بشه

2731
عزیزم چیز شیرین بخور و به پهلوی چپ بخواب اگه تو نیم ساعت سه تا تکون خورد طبیعیه وگرنه برای اینکه خیا ...

موز خوردم آخه،، چی بخورم،، قبلا با موز سریع تکون می‌خورد،، چون بند نافم دور گردنشه بدجور نگران شدم

برو زایشگاه بیمارستانی که نزدیکتونه.قلبش را گوش میدن یا ان اس تی میگیرن ازت.نگران نباش

راهروگرصدهنر دارد توکل بایدش...
مرسی عزیزم،، متاسفانه امروز هم تعطیله،، وگرنه قراره 2شنبه برم دکتر 

عزیزم تکون داره درسته ؟ ببین گاهی تکون ها کم می شه خواهر نگران نباش . یه لیوان شیر بخور . یا دوتا لیوان آب . اگر تکون بخوره هرچند کم جای نگرانی نیست . 

2738
عزیزم تکون داره درسته ؟ ببین گاهی تکون ها کم می شه خواهر نگران نباش . یه لیوان شیر بخور . یا دوتا لی ...

الان بعد ‌‌1 ساعت در حد مورچه تکون خورد،، اونقد ریز و غیر طبیعی که به سختی متوجه شدم،، چرا آخه چیکارشه   

سلام صبحتون بخیر وشادی...فاطمه جون خوبی؟؟نبودی تاپیک صفایی نداشت...ایشالا به حق این روز عزیز همه ی بچه های تاپیک بچه هاشون صحیح وسالم بدنیا بیارن.وهمه منتظرا دامنشون سبز بشه

سلام دخترا امروز چی درست کنیم؟ من سرما خوردگیم ی کم بهتر شده البته خوبه خوب نشدم هنوز سردرد و تب دارم ولی از دیروز ی هوا بهترم 😷😡😶😭 کاش نهار نذری بیارن چی میشه خب حال ندارم پاشم ظرفا دیشبم نشستم خونه ام بهم ریختس اصلا نگم براتون ی غذای خوشمزه پیشنهاد بدین

سلام دخترا امروز چی درست کنیم؟ من سرما خوردگیم ی کم بهتر شده البته خوبه خوب نشدم هنوز سردرد و تب دار ...

سلام عزیزم..سوپ درست کن..شاید از نظرت غذای خوشمزه ای نباشه ولی من عاشق سوپم .خوشمزه ترینه برام

سلام دخترا امروز چی درست کنیم؟ من سرما خوردگیم ی کم بهتر شده البته خوبه خوب نشدم هنوز سردرد و تب دار ...

فدا سرت که نشستی، امروز سر حوصله کاراتو انجام بده...من هنوز از جام بلند نشدم تو بفکر ناهاری

من به قُربانِ خدا ..چون که مرا غمگین دید؛ بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا...  
2706