2733
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
خخخخ لیستارو انقد با دقت خوندم دیدم تو خردادیا نیستم گفتم لابد تیر میزام دیدم تو اونم نیستم🤣منو جا ...

سلام مریم گلی جون مشخصات بده اضافه کنم گلم . ببخشید عزیزم تعداد زیاده ممکنه خیلی ها جا افتاده باشن بگو گلم لطفا 😘

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مریم گلی جون مشخصات بده اضافه کنم گلم . ببخشید عزیزم تعداد زیاده ممکنه خیلی ها جا افتاده باشن ب ...

منو اضاف کن جیگر

مامان هانی

۲۷ساله

بچه دوم

جننسیت پسر

زایمان ۲۱تیر

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤
2731
سلام فاطمه جون خواهر گلتم ب لیست اظافه کن من زایمانم ۲۱تیره

سلام خواهر گلم تو لیست مامان های تیر هستی عزیزم . فقط چون نمی دونستم چند سالتونه و بچه چندم هست آخرهای لیست هستی.  😍 اگر مشخصات بدی می زارم تو ترتیب . 

من اومدم ازمایش خیلی حالم بده گرسنه شدم حسابی کاش زودی نوبتم بشم میگم بعد قند ناشتا ک گرفتن میتونم ...

نه گلم تا آخرش هیچی نمی تونی بخوری حتی اب . 

2738
سلام فاطمه جان چقد خوشحالم که حالت خوبه و برگشتی، ان شالله همیشه دلت شاد باشه، نی نی ت هم صحیح و سلا ...

سلام عزیز دلم ممنون از لطفت 

چشم گلم . با اجازتون با شب منتظر بمونیم بقیشم بیان هرکی جا افتاده یا اشتباه نوشتم بگه بعد یوهو فردا درست کنم .😍😘

سلام عزیزدلم جات خیلی خالی بود ان شاءالله که حال خودت و نی نی خوبه غیبتت طولانی بود باید یه بستنی م ...

سلام عزیزم ممنون گلم لطف داری .

چشمممم شما هماهنگ کن من در خدمتم.  

سلام فاطمه جان .سال نو مبارک.خداروشکر که برگشتی.انشالله ریتم اتفاقات امسال فقط رو شادی و خوشحالی برا ...

سلام عزیزم ممنون گلم همچنین برای شما 😍😘

دخترا نهار چی میخواین درست کنین؟

اخی نازی هنوز سیستم ناهار چی داریم برقراره😀😍

ادم مجبوره یه فکری بکنه وگرنه آبروش می ره خیلی خوبه . اخه الان تنبل شدم گاهی یه سرهم بندی می کنم.

امروز خداروشکر یه فکری کردم ابروم نرفت.

ماهی و برنج برای همسر و پسرم.

خودم ماهی خالی . 

البته با سالاد .  

2706