2733
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من متاسفانه نمک و پنیر شور زیاد میخورم،، ورمم کردم،، دماغم و چونم   آجیل شور هم میخورم گهگاهی، ...

ای بابا خواهر رعایت کن

حالا من خداروشکر ورم نمیکنم تو بارداری جاش چاق میشم

شوری خوب نیست نخور

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤
2728
منم خیلی نگرانم  ظهر دوتا ضعیف ضعیف احساس کردم فقط نگرانم

من رفتم ازم اناس تی گرفتن وروجک تا دستگاه و روشکمم گذاشتن همچین میزد‌ که نگو دکتر گفت واسه چی اومدی،فقط میخواست مارو سکته بده

2738
منم همین طوری بودم که شما میگین. دقیقا هم از هفته 28. به ماماهای مطب دکترم پیغام دادم، گفت شکمبند بب ...

ممنون عزیزم.من بارداری قبلم طول سرویکسم توماه هشت کم شد و استراحت مطلق شدم.براهمین الکی نگران میشم.اتفاقا منم از پریروز تاحالا شکمم را باشال بستم.شکم بند بارداری چه جوریه که فشاری به بچه نیاد

راهروگرصدهنر دارد توکل بایدش...
شما چرا بیداری؟ بابا انقد بدخواب شدم شبا پاشدم دیگه خوابم نمیبره😓وقتاییم که میبره انقد با این شکم ...

من برانماز بیدارشدم نخوابیدم.نگران بودم به خاطر دردام.اومدم ببینم کسی پستما جواب داده.هفته چندی؟زایمان اولته؟

راهروگرصدهنر دارد توکل بایدش...

سلاااااااااااااام به مامانای گل اردیبهشت تا مرداد 98 

خوبید ؟ بچه ها خوبن ؟ 

از همه بابت غیبت زیادم معذرت می خوام .

از تک تک دوستانی خوبم که تاپیک خودتون رو زنده نگه داشتین ممنونم .

از تک تک کسایی که تو خصوصی کنارم بودن سپاسگذارم .

از  همه دوستای گلم که اینجا یادم بودن خیلی ممنونم . ( ببخشید جواب ندادم این مدت فقط چند روز یکبار خصوصی رو چک می کردم تاپیک نیومدم و ندیدم پیام هاتون رو ) 

از همه کسایی که دعاگوم بودم بی نهایت متشکرم .

دلم براتون تگ شده بود حسابی .

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  

عیدتون مبارک مامان های خوشگل 

ان شاالله امروز همه عیدی سلامتی و موفقیت بچه ها و خودمون و عزیزامون رو می گیریم .

همدیگرو لطفا دعا کنیم و  منتظرها رو یادمون نره . 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
2706