2737
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
سلام دوستان، روزتون بخیر، خوبین؟ سلامتین؟  منم رفتم دکتر بتامتازون نوشته که سه هفته دیگه بزنم، ...

سلام عزیزم.اره خیلییییی حالم بد شد.گرگرفتگی داشتم و تعرق.صورتم قرمز شد حالت تهوع و افسردگی و....عصبی هم بودم یه سره دنبال دعوا بودم 😀ولی فقط همون دو سه روز اونجور بودم.دکترم گفت حرکات جنین هم همون دوسه روز یه مقدار کمتر میشه شدتش و طبیعیه و نگران نباش .ولی بلاخره باید بین بد و بدتر ، بد رو انتخاب کرد.انشالا که خیر باشه توی تزریقش😊

❤❤اللهم اشف کل مریض❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من بچه شیر میدم چهار ماه اول بعده زتیمان پری نشدم از ماه پنجم هرماه مرتب پری میشدم این ماه هم ...

استرس و شرایط محیطی هم باعثش میشه گاهی.کمخونی و...هم علتش هست.

❤❤اللهم اشف کل مریض❤❤
2728

عطر نرگس، رقص باد نغمه شوق پرستوهاى شاد خلوت گرم كبوترهای مست نرم نرمک می‌رسد اینک بهار خوش بحال روزگار… با آرزوی سالی سرشار از سلامتی و موفقیت سال نو به همه بچه های تاپیک تبریک میگم💕💕

خودمم خیلی دلم میخواد برم. داغونم😢شوهرمم که بدتز از من☹نمیدونم شایدم ۴روزه بریم و برگردیم.خوش به سع ...

عزیزم‌ تا خدا نخواد برگی از درخت نمیوفته.من جفتم پایینه دکتر قدغن کردمسافرت نرم ولی من گوش نکردم با توکل بخدا الان شمالم خونه مامانم اینا.هشت ساعت هم راه اومدیم

عزیزم‌ تا خدا نخواد برگی از درخت نمیوفته.من جفتم پایینه دکتر قدغن کردمسافرت نرم ولی من گوش نکردم با ...

ای جونم ....بسلامتی عزیزم .....انشاالله که سلامت باشی دوستم... قرار بود بریم اما پدر شوهرم دودلمون کرد😐هنوز هم گیریم توگل به خدا...انشاالله خودش راهو نشونمون بده که چیکار کنیم🤣

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

مامانای گل ۹۸😍😍

سال نوتون مبارک ....

انشاالله سال پر از خیر و برکتی داشته باشین ....

یه قدم بزرگ به نی نیهامون نزدیک شدیم و اومدیم تو سال۹۸😂😂😂

انشاالله که همه ی مامانا بسلامتی زایمان کنن و نی می های تپل مپل بیارن😍😍😘😍😘😍😍😍

تعطیلات خوبی داشته باشین هرجا که هستین ...😚

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2738

سلام به همگی عیدتون مبارک.انشالله که امسال از هر نظر سال خوبی برای همه باشه...البته خدا لطفش رو قبلا تو این سال جدید شامل حال ما کرده.انشالله همگی زایمان خوبی رو پیش رو داشته باشیم ..تعطیلات خوبی داشته باشید  

منم۳۰بچه اولم هفته۳۳ بیمارستان گفته ازمایش هپاتیت وایدز و بدم ایدز ومیدونم از نوک انگشت میگیرن کسی نمیدونه هپاتیت چجوریه اینکه از نوک انگشت نیس؟

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙
منم۳۰بچه اولم هفته۳۳ بیمارستان گفته ازمایش هپاتیت وایدز و بدم ایدز ومیدونم از نوک انگشت میگیرن کسی ن ...

من ازمایش خون دادم عزیزم. ایدز رو میشه از نوک انگشت گرفت .هپاتیت رو آز خون دادم

🌼🍃🌸🍃🌺🍃🌸🍃🌺
🍃🌺🍃🌸🍃🌺
🌺🍃🌸
💐یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ
یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ
یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ
حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ
فرارسیدن سال نو و فرخنده نوروز باستانی را تبريك میگویم و سالی سرشار از تندرستي، شادی و موفقيت برايتان آرزومندم.
اميدوارم اين سال؛ سال دوستی، فراوانی و بی نیازی، کوشش و آرامش توأم با دلخوشی و موفقیت برای شماعزیزان باشد.
پیروزی و سرافرازی شما بزرگواران و خانواده محترم را از خدای منان خواهانم ...

امیدوارم نی نی های ناز تون به سلامتی دنیا بیان و شادی مهمونی دلهایتان بشه
        مادر یاسمن و فندق کوچولو
                   نوروز ۱۳۹۸
🌸
🌺🍃🌸
🍃🌺🍃🌸🍃🌺
🌼🍃🌸🍃🌺🍃🌸🍃🌺

من ازمایش خون دادم عزیزم. ایدز رو میشه از نوک انگشت گرفت .هپاتیت رو آز خون دادم

نیازی ب ناشتا بودن ک نیس؟

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙
2706