2737
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جانم عزیزم😊 ایشالا نی نی این سری صحیح و سالم به دنیا بیاد🤩

ممنون گلم ایشالا دوقلوها شما هم دنیا آمد حتما باید عکسشون بفرستی برا شوهر من نشون بدم 🤗😀

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2731
صبح گاه از خواب پاشدم آماده شدم برم آزمایش بدم مامانم حالا یادش اومده بره حمام😣😣خو من ضعف میکنم&nb ...

اگه آزمایش قند چهار مرحله هست زود برو تا ظهر اسیر نشی

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
شما بدنتون درد نمیکنه؟  واقعا من اصلا نمیتونم به اپیلاسیون و بند و اینجور چیزا فکر کنم

من  پارسال اصلاح کردم دقیقا۱۵اسفند،موهای صورتم بوره،فقط ابروبرمیدارم،برای همین یکسال اصلاح نرفتم چون هم دردم میادهم جوش میزنم

بدنمم اپیلاسیون نمیرم موبرمیذارم

خداجون ممنون بابت سلامتیه پسرم😍
2738
نخارون.با یه پارچه یا دستمالی ماساژ بده..تحمل کن دیگه چیزی نمونده😍

جوری گفتی چیزی نمونده فکرکردم یه ساعت دیگه میزایم😂😂

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
بچه ها كسي نظري نداره؟🙃

من ماتسی خربدم هلندیه سبکیش برام مهم بود، چرخهاشم در میاد کامل. رو به مادر هم میشه و اینکه کالسکه برتر اروپا شده. ولی خب هنوز باهاش کار نکردم تا نی نی بیاد و بذارمش توش عشقمو ببینم خوبه یا نه

2706