2737
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست

سلام به همه

ممنون که به یادم بودین

من یک هفته است درگیر حساسیت شدیدم و هیچ جوری هم خوب نشدم ، چهارشبه کلا نشسته خوابیدم

میومدم میخوندمتون و لایک میکردم ولی حال نداشتم بنویسم

اونهایی که خرید کردن خیلی خیلی مبارکتون باشه ، به دل خوش استفاده کنید

ta جان خداروشکر جواب شما هم اومد و خیالمون راحت شد خدا کوچولوتو حفظ کنه

من چهارشنبه رفتم دکتر ، بازم بهم اجازه مسافرت نداد ولی قرار شد شیافم رو کم کم ، کم کنم تا بشه روزی یکی

البته گفت میتونم اونم حذف کنم و به جاش آمپول بزنم ولی راستش شک دارم این کارو بکنم یا نه 

در مورد طول سرویکس برای من توی ان تی ۳۱ و آنومالی ۳۲ بود اما وقتی هفته ۲۰ رفتم رویان گفت ۳۹ هست

با سونوی شکمی پر و خالی بودن مثانه تاثیر میذاره روی اندازه گیری و دقت سونولوژیست هم خیلی مهمه

اما تا جایی که میدونم بالای ۳۰ نگران کننده نیست

فاطمه جان چرا دکترت انقدر نگرانت کرده؟

مگه جواب سونو خوب نبود؟

خدایا شکرت
سلام به همه ممنون که به یادم بودین من یک هفته است درگیر حساسیت شدیدم و هیچ جوری هم خوب نشدم ، چهار ...

سلام نرگس جون...یعنی مثانه پر باشه بهتره یا خالی؟؟مثانه پرباشه طول سرویکس بیشتر نشون میده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامانای گل...خوبین؟منم حال خوبی نداشتم وخداروشکربهترم،بچه هامن میخوام سزارین شم ولی خیلی شنیدم طبیعی اپیدورال بدون دردخیلی خوبه..کسی اطلاع یاتجربه ای داره؟ممنون

2728
سلام عزیزان ببخشید من تو 22 هفته هستم احساس میکنم شکمم زیاد بزرگ نشد شماها هم همینطوری هستین

سلام عزیزم بزرگی شکم به خیلی چیزا بستگی داره . ژنتیک خودتون،فرم بدن شما . نوع قرار گرفتن نی نی و ..... 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
سلام به همه ممنون که به یادم بودین من یک هفته است درگیر حساسیت شدیدم و هیچ جوری هم خوب نشدم ، چهار ...

سلام  نرگس جان

امیدوارم بهتر باشی . گلم من هنوز دکتر نرفتم عزیزم . دوشنبه وقت دارم .

از این ناراحتم و نگران که کلا احتمال زایمان زودرس برام وجود دارم و اینکه من استراحت هستم و ان تی ، سرویکس ۴۱ بود با وجود استراحت تو انومالی شده ۳۲ !!!!! 

شما استراحتی فقط می خوابی یا نشسته هستی ؟ اخه من با بچه کوچیک نمی تونم همش دراز بکشم . 

یکی دیگه از بچه ها بود که دکترش ترسونده بودش منم ترسیدم البته ولی بچه های دیگه امدن گفتن خطرناک نیست . توکل به خدا تا دوشنبه ببینم دکتر نظرش چیه 

2738

سلام نرگس جون. 

چجورحساسیتی گرفتی؟

حساسیت من هم که اول بارداری داشتم دومرتبه برگشته. خارش و.... 

❤❤اللهم اشف کل مریض❤❤

نرگس جون انشالا به زودی خوب خوب میشی تا آخر بارداری به سلامتی طی میکنی و بیشتر بهمون سر میزنی

عزیزم دلمون واست تنگ شده بود 😘😘😘😘😘

سلام مامانای گل...خوبین؟منم حال خوبی نداشتم وخداروشکربهترم،بچه هامن میخوام سزارین شم ولی خیلی شنیدم ...

عزیزم انشالا زودتر خوب بشی 

ما فعلا در مورد نوع زایمان اینجا صحبت نمی کنیم تا استرس و نگرانی نگیریم انشالا ماه آخر

شما هم هنوز خیلی خودتو درگیر نکن انشالا با کمک پزشک بهترین تصمیم رو میگیری 

2706