2733
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
من هنوز شش ماه تموم نکردم از الان همه اینایی که گفتی دارم.به اضافه پادرد😭

من درحا حاضر ضعف وگشنگی.برگشت غذا از معده به مری موقع دراز کشیدن.کمردرد وگرفتگی کمرولگن.گاهی اوقات تنگی نفس.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا۲۴ هفته ازمایش دادی؟

دلیل خاصی نداشت همین طوری برام نوشت تا چک بشه البته بیشتر نگران عفونت بودم اما پروتئین رو هم چک کرد. حالا جالب این که دکتر پریناتولوژیست که میرم اصلا نمیترسونه میگه چیز مهمی نیست اما یه ماما نشون دادم همون ۱۲ هفتگی شلوغش کرد بیا و ببین!!!

جو گیرش کن😂 بگو نمیخای یکار برا بچه مون انجام بدی میگم ماساژ دادن دوست داره.وبگو بچه مون بزرگ بشه ...

منم شوهرم ماساژ میده.‌.بهش هم گفتم ماساژ باعث میشه خون بیشتر به جنین برسه هم تو رشدش وهوشش تاثیر داره

2728
خدا تا اخرشو بخیر کنه خواهر😊

آمین

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
دلیل خاصی نداشت همین طوری برام نوشت تا چک بشه البته بیشتر نگران عفونت بودم اما پروتئین رو هم چک کرد. ...

کلا ماماها همه فک کنم اینطوری باشن..منم طول سرویکسمو تو نت به هرچی مشاور متخصص گفتم گفت خوبه ولی دکترم ماما هستش خیلی شلوغش کرده

منم شوهرم ماساژ میده.‌.بهش هم گفتم ماساژ باعث میشه خون بیشتر به جنین برسه هم تو رشدش وهوشش تاثیر دار ...

ما زن ها خیلی خبیثیم😂 چه حرف خوبی منم به شوهرم میگم امروز تو اینترنت خوندم ماساژ م بدی باعث افزایش هوش بچه مون میشه

سلام دخترا خوبین؟ نی نیا در چه حالن؟   وااااایییی ترش کردم چه ترشی خدا رحم کنه😵😵😵😵😵😵

من خوبم،هوس ویفر باروکش کاکائویی کردم تاعصری همسرم برام بخره😢

ناهارم نپختم،کلا امروز تنبل شدم😬

خداجون ممنون بابت سلامتیه پسرم😍
2738
منم شوهرم ماساژ میده.‌.بهش هم گفتم ماساژ باعث میشه خون بیشتر به جنین برسه هم تو رشدش وهوشش تاثیر دار ...

من خودم ماساژمیدم شوورم ازبوروغن زیتون بدش میاد😐

من خودم ماساژمیدم شوورم ازبوروغن زیتون بدش میاد😐

من دستم به کمر وباسنم نمیرسه.تازه فهمیدم اونجا هم ترک داره.اوایل فکر کردم فقط شکم وپهلو کافیه.

من دستم به کمر وباسنم نمیرسه.تازه فهمیدم اونجا هم ترک داره.اوایل فکر کردم فقط شکم وپهلو کافیه.

من جاییم ترک نزده تاالان خداروشکر

الان شماشکمت سفت شده؟من شکمم هنوزنرمه ولی وقتی زیادسرپاباشم سفت میشه

2706