2733
2739
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
خیلی ترسیدم اخه چرا اتفاقی همچین چیزی رو دیدم😞 حق با توئه عزیزم البته من هنوز تهوع دارم ولی نمیددون ...

وقتي اينجوري ميشي يه صدقه بده آيت الكرسي بخون خيلي بي قرار بودي ٢ ركعت هم نماز بخون ايشالا آرامش به دلت مياد. با حودت هم تكرار كن والله خير حافظا و هو ارحم الراحمين

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبحتون بخیر الان باید برم دنبال کارای بهداشت باید انومالی رو ثبت کنن.😘

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728

راستی دیشب نی نیم چندتا ضربه زد منم مشغول روغن زیتون کاری شکمم بودم خیلی جالب بود کامل باچشم معلوم بود منم به شوهرم گفتم این نقطه رو نگاه کن الان ضربه میزنه بازم شوهرم وقتی دید ذوق زده شد 😂باورش نمیشد😂😂😅😅

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

دیشب شام خونه برادرشوهربزرگم بودیم با خاهرشوهرکوچیکه وخاهرشوهربزرگه با بچه هاش ومادرشوهر.

همه اسم های عجیب غریب 😂میگفتن تازه با اسم خودشون هم ستش کردن😅برادرشوهربزرگم اسمش کیانوش میگفت یا کوروش یا کیارش😅😅

سلام بچه ها میشه لطفا بگین برای سونوی آنومالی کجا رفتین یا می خواین برین ؟ کجا خوبه ؟ 

عزیزم واسه من آنومالی رو توی قائم مقام روبروی تهران کلینیک خانم دکتر لاریجانی واسم نوشته 

آدمک خر نشوی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند
راستی دیشب نی نیم چندتا ضربه زد منم مشغول روغن زیتون کاری شکمم بودم خیلی جالب بود کامل باچشم معلوم ب ...

وای چه حس خوبیه ؟   چند هفته هستی عزیزم ؟ من هفته 15 هم هستم بی صبرانه منتظر تکون خوردنشم ولی هیچی حس نکردم تا الان

2738
راستی دیشب نی نیم چندتا ضربه زد منم مشغول روغن زیتون کاری شکمم بودم خیلی جالب بود کامل باچشم معلوم ب ...

اسم تکون خوردن که میاد یهو نی نیه منم تکون میخوره😍

خداجون ممنون بابت سلامتیه پسرم😍
سلااااام دوستان خوبين؟☺️ شرمنده نميرسم همه رو بخونم!🙈 اومدم گزارش بدم و برم!😅 من پريروز كه امن ...

عزیزم خداروشکر خدا گل پسرت رو حفظ کنه

جفت لولایینگ کم خطر ترین نوع جفت پایین هست یعنی دهانه رهم رو نپوشونده

نگران نباش احتمالا تو هفته های بالاتر جابه جا میشه

جواب آمنیو کی میاد؟

خدایا شکرت

سلام به همه به نظرم بی خوابی های شبانه من داره شروع میشه دیشب از ساعت 3 بیدار شدم دیگه خوابم نبرد یعنی صبح با یه وضعی اومدم سر کار اگه از الان اینجوری شه که دیگه بیچاره ام

من دیشب روغن گلسرخ گرفتم با روغن زیتون قاطی کردم برای سینه و شکم و ... به نظرم خیلی خوب چرب میکنه ...

آدمک خر نشوی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند
2706