2726
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
ای وای خواهر رفتم اجیل تقویتی بگیرم کیلویی صدوپنجاه فقط یکم بادوم پسته فندق گرفتم شد سی تومن ب رب ...

همسر من هفته پیش رفت بخره

مغز پسته کیلویی ۳۲۰

مغز بادام کیلویی ۱۴۰

مغز فندق کیلویی ۱۸۰

مغز گردوی معمولی کیلویی ۱۴۵

من همینجوریشم ماهی ۴۰۰ پول داروهامه

خدایا شکرت
ببخشید برام سوال پیش اومد منم بادارم وتاپیک ودنبال میکنم منم چند هفته پیش غربالگری اول انجام دادم آز ...

عزیزم آزمایش غربالگری با سل فری فرق داره

سل فری یکجور آزمایش ژنتیکه برای همین هم گرونه 

ولی لازم نیست همه انجام بدن

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسر من هفته پیش رفت بخره مغز پسته کیلویی ۳۲۰ مغز بادام کیلویی ۱۴۰ مغز فندق کیلویی ۱۸۰ مغز گردوی ...

شما کجایید

چقدر نسبت به شهر ما پایینتر

مغز پسته 400

بادام 300

مغز گردو 185

2728
ای وای خواهر رفتم اجیل تقویتی بگیرم کیلویی صدوپنجاه فقط یکم بادوم پسته فندق گرفتم شد سی تومن ب رب ...

سعی کن فندق کم بخوری عزیزم مخصوصا اگر چربی یا فشار خون داری 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
وای خانوما شماهم مثه من هستیدمن همش دهنم تلخه بی مزه اس فقط وقتی چی میخورم خوبه بعدش دوباره همونجورم ...

عزیزم من اطلاعات زیادی ندارم ولی بهتره با دکترت مشورت کنی شاید نیاز به آزمایش قند باشه. 

منم این طوری بودم البته نه زیاد . با این حال دکتر برام تست قند نوشت . که خداروشکر مشکلی نبود اما گفت می تونه از نشونه های قند باشه 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
شما کجایید چقدر نسبت به شهر ما پایینتر مغز پسته 400 بادام 300 مغز گردو 185

منم چند روز پیش خریدم:

پسته اکبری ۲۰۰

بادام هندی خام ۱۹۰ یا ۱۸۰

بادام درختی ۱۳۷

مغز گردو‌۱۲۰ (بازار)

چهار مغز بازار هم یا ۱۵۰ بود یا ۲۰۰ یادم نیست.

سلام 

صبح همگى بخير ❤️

بچه ها براى خريد آجيل، جايى كه ميريد خريد خيلى مهمه 

توى شهراى بزرگتر بعضى آجيل فروشا و قنادى ها كه اسم و رسمى در كردن و معروف شدن گاهى خيلى گرونتر ميدن  ! 

دقيقا همون آجيل رو از فروشنده اصلى كه اون قناديا هم ازش ميخرن قيمت گرفتيم ، پسته، بادوم ... هر كدوم كيلويى حدود ١٠٠ هزار تومان ارزونتر! 

ولى خب اون فروشگاها معروف شدن و گرون تر ميفروشن، اين فروشنده اصلى رو كسى زياد نميشناسه و بيشتر توزيع كننده ست...

اگه مي بينين قيمتا ديگه خيلى بى راه بالاست حتما چند جا ديگه هم بپرسين. 

سلام صبح همگی به خیروشادی❤ @همونم   توچراکم پیدایی؟مهمونیاتموم شد؟منم دیروز و پریشب کلا بیرو ...

سلام صبح بخیر عزیزم.دیشب اومدیم خونه دخترداییم.

براناهار هم میریم خونه دخترعمه م شب اونجاییم😁

یکشنبه دوباره میایم خونه دخترداییم دوشنبه صبحش هم میرم سونو بعدش برمیگردیم.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
سلام صبح بخیر عزیزم.دیشب اومدیم خونه دخترداییم. براناهار هم میریم خونه دخترعمه م شب اونجاییم😁 یکش ...

اوف پس حالاحالا سرت شلوغه،میتونی خونه هاشون درازبکشی و استراحت کنی؟

خداجون ممنون بابت سلامتیه پسرم😍
2706