2726
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
عزیزم فکر کنم تو هر شهر قیمت‌ها فرق داشته باشه من مغذی جات بو نداده جدا میخرم واسه ما که قیمت‌ها س ...

ای وای خواهر

رفتم اجیل تقویتی بگیرم کیلویی صدوپنجاه

فقط یکم بادوم پسته فندق گرفتم شد سی تومن ب رب کیلوهم نرسید

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آدم وقتی لک میبینه کلا میترسه و دوست داره تکون نخوره ولی با وجود پروژسترون احتمال لخته شدن خون بالا ...

سلام ا اس ا مصرف میکنم امروز بارم لکه دیدم وبعدش لکه قرمز رنگ شد اومدم بیمارستان بستری شدم تا دکتر خودم فردا بیاد احتمالافردا ازمایش nt رو هم همینجا انجام بدم دعا کنین از اینجا که مرخص میشم همه چی خوب باشه 

2728
سلام ا اس ا مصرف میکنم امروز بارم لکه دیدم وبعدش لکه قرمز رنگ شد اومدم بیمارستان بستری شدم تا دکتر خ ...

اگر لک بینی داری نباید اسپرین بخوری 

(الھم صل علی محمدوال محمد)صلوات برای نی نی
ببخشید ان تی تو خوب بوده و فقط سندرم داون ریسک متوسط نشون داده و اینکه چن سالته و هزینش چقدر شد و کج ...

ان تی من ۱.۲ بود. (مال شما هم‌ خوبه)

بله فقط سندرم داون ریسک متوسط بود.

۲۹ سالمه و‌ریسک سنم یک به هزار بود

بتام بالا بود، NB رو ننوشته بودن تو سونو، سابقه مثبت هم یک مورد در کازین های همسرم داشتیم.

نیلو تست دادم، قرار بود ده روزه اماده بشه ولی چون اورژانسی بودم یک هفته ای اماده شد. هزینه هم ۲ میلیون و ۲۸۰. (نیلو خودش انجام میده تو ایران و تحت لیسانس هست) هزینه هم آزاد بود و بیمه تقبل نمیکنه. ولی اگه مشکلی باشه آمنیوسنتز رایگانه.

سلام ا اس ا مصرف میکنم امروز بارم لکه دیدم وبعدش لکه قرمز رنگ شد اومدم بیمارستان بستری شدم تا دکتر خ ...

نگران نباش عزیزم

توی بیمارستان هم استراحتت بیشتره هم مراقبت هستن

سعی کن خودتو به یک چیزی سرگرم کنی که استرست کمتر بشه

توکل به خدا ان شاءالله ان تی هم نتیجه عالیه و با حال خوب مرخص میشی

خدایا شکرت
ان تی من ۱.۲ بود. (مال شما هم‌ خوبه) بله فقط سندرم داون ریسک متوسط بود. ۲۹ سالمه و‌ریسک سنم یک به ...

ببخشید برام سوال پیش اومد منم بادارم وتاپیک ودنبال میکنم منم چند هفته پیش غربالگری اول انجام دادم آزمایشگاه نیلو ولی هزینش صدو خرده ای شد دقیق یادم نمیاد ولی همین حدودا چطور برای شما اینقدر شده ؟

2706