2726
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
سلام بچه ها ازدیروزه عصابم داغونه جواب از غربالگریو گرفتم سندرم دانو نوشته با ریسک متوسط ۱.۶۴۲ حالا ...

انشالا که چیزی نیس. باور کن نود و نه درصد اینایی که توی غربالگری  جوابشون مثبت میشه بعد از امینو یا سلفری و ختی غربالکری دوم فهمیدن که نی نی سالم سالمه. استرس نداشته باش و تکلت بر خدا باشه عزیزم. 

❤❤اللهم اشف کل مریض❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها ازدیروزه عصابم داغونه جواب از غربالگریو گرفتم سندرم دانو نوشته با ریسک متوسط ۱.۶۴۲ حالا ...

منم غربالگری اول ریسک م ۱به۳۷۱ نگران نباش باید غربالگری دوم بدی اگه بازم ریسک نشون داد یا آمینوسنتز یا سلفری انجام بدی منم منتظر غربالگری دومم انشاله نی نیت سالم سلامت باشه نگران نباش عزیزم

خدایا مواظب فرزندانم باش پسر و دختر نازم
2728
منم غربالگری اول ریسک م ۱به۳۷۱ نگران نباش باید غربالگری دوم بدی اگه بازم ریسک نشون داد یا آمینوسنتز ...

ممنونم ازت 

دکترت بهت گفت صبر کن تا غربالگری دوم واقعا من فک نمیکنم بتونم صبر کنم 😭😭

ممنونم ازت  دکترت بهت گفت صبر کن تا غربالگری دوم واقعا من فک نمیکنم بتونم صبر کنم 😭😭

نه عزیز صبر کن توکل کن بخدا استرسم نداشته باش چون واقعا برا نی نی خوب نیست اکثرا غربالگری اول ریسک میزنن مخصوصا سن بالای س۳۰و تو غربالگری دوم که دقیق تره معمولا مشکلی نیست.

ممنونم ازت  دکترت بهت گفت صبر کن تا غربالگری دوم واقعا من فک نمیکنم بتونم صبر کنم 😭😭

اره گفت سه روش هست سلفری غربالگری آمینوسنتز هرکدوم خواستی      آمینو گفت خطر سقط داره و بعدش استراحت مطلق سلفری هم دو ملیون و پونصد خیلی برام گرون دیگه مشاوره گرفتم گفتن چون ریسک متوسط و غربالگری اول اونایی که بالای سی سال هستن ریسک متوسط میزنه گفتن اول غربالگری دوم بدم اگه بازم ریسک زد برم یا آمینو انجام بدم یا سلفری

چند سالته ترنج جان؟ فاينال ريسك رو زده متوسط؟ 

نگران نباش، اكثر كسايى كه ريسكشون متوسط ميشه مشكلى ندارن. 

چقدر با اين غربالگريا استرس ميدن به مادراي باردار طفلى 😒 

یارو زنگ میزنه وزارت اطلاعات،

میگه طوطیم گمشده

ماموره میگه خب به ما چه؟

یاروه میگه خواستم بدونین اگه پیداش کردین هر چی درباره نظام میگه اعتقادات شخصی خودشه😂

💖۲۱  دی ۹۷💖

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2706