2737
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
راستی شما باقالی میخورید تو بارداری من خیلی دوس دارم

گلم باقالی نخور ، حداقل تا یک سال بعد زایمان اگر بچه رو خودت شیر می دی . تازه بهتره تا آخر شیر دهی نخوری . تو بارداری که کلا بهتره خورده نشه 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
2738
فشار خون بالا خدایی نکرده مسمومیت بارداری میاره و اول برای خود‌شخص خطر داره بعدش هم جنین

فکر کنم فشار پایینه چون چیزه شیرین خوردنی درس میشم ولی ایستادنی سرگیچه دارم حالت تهوع دستو پام بی حس میشن 

تیکر یه سالگی دخترم 😍😍😍😍😍
فکر کنم فشار پایینه چون چیزه شیرین خوردنی درس میشم ولی ایستادنی سرگیچه دارم حالت تهوع دستو پام بی حس ...

حتما فشارت و چک کن چند بار. منم نوسان فشار به سمت پایین دارم. خیلی سردرد میشدم ولی اگه سرگیجه داری مال کم خونی هم میشه. 

(الھم صل علی محمدوال محمد)صلوات برای نی نی
سلام بچه ها ازدیروزه عصابم داغونه جواب از غربالگریو گرفتم سندرم دانو نوشته با ریسک متوسط ۱.۶۴۲ حالا ...

نگران نباش، بنا به شرایطت دکتر غربال دوم یا سلفری یا آمنیو پیشنهاد میده که ایشالا نهایتا چیزی نیست

سلام بچه ها ازدیروزه عصابم داغونه جواب از غربالگریو گرفتم سندرم دانو نوشته با ریسک متوسط ۱.۶۴۲ حالا ...

سلام ترنج نتیجه نهایی ریسک رو 1.642 زده؟ اخه تو آز من دوتا ریسک بود یکی فقط برا خون بود یکی کلی بود نتیجه نهایی بود 

خدایا شکرت 

منم همون بودم

دکترم گفت سل فری بدم، دادم و نتیجه low risk بود.

نگران نباش، ایسالا هیچی نیست.

منم همون بودم دکترم گفت سل فری بدم، دادم و نتیجه low risk بود. نگران نباش، ایسالا هیچی نیست.

ببخشید ان تی تو خوب بوده و فقط سندرم داون ریسک متوسط نشون داده و اینکه چن سالته و هزینش چقدر شد و کجا آزمایش دادی بخشید سوالام زیاد شد

2706