2737
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست

خواهش عزیزم من زدم سیب ترش نتم خراب بود نیورد 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلییی مرسی گفتی نیست فهمیدم خیلی اشتباه نمی کنم بیشتر تلاش کردم شد . بازم ممنون 

خواهش عزیزم 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2731

مامانای عزیز لطفا بیاید بگید چند سالتونه هست ؟ نی نی چندم ؟ 

مطمن باشید خیلی هایی که حتی عضو نیستن از این تاپیک و راهنمایی ها و تجربیاتتون استفاده می کنم و دعا و انرژی مثبتش پیشتتون هست .

لطفا هرکسی رو می شناسید صدا کنید . 

ممنون .

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
2738

سلام منم اومدم 😫😫بچه ها دعام کنین لکه بینی دارم بعد پنج سال خدا بهم لطف کرده ونی نی داده یکم نگرانم 😫😔من ۳۰ساله هستم بچه اولمه ❤

💖فقط خدا💖 بعد از 5 سال خدا بهم نی نی داد 😍 دختر خوشگلم حلما خانم 2۵ خرداد ۹۸ دنیا اومد😍😍💖💖💖خدایا شکرت ❤❤❤
سلام منم اومدم 😫😫بچه ها دعام کنین لکه بینی دارم بعد پنج سال خدا بهم لطف کرده ونی نی داده یکم نگران ...

سلام عزیز دلم ان شاالله خدا حفظش می کنه . فقط سعی کن ریلکس باشی . خیلی ها اولش لک بینی دارن . استراحت کن زیاااااااااااد و ریلکس باش بی نهایت 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
بله گلم نمی دونم چرا تیکرم نمیاد رو صفحه 

تو تنظیمات باید درست کنی تا نشون داده بشه 

💖فقط خدا💖 بعد از 5 سال خدا بهم نی نی داد 😍 دختر خوشگلم حلما خانم 2۵ خرداد ۹۸ دنیا اومد😍😍💖💖💖خدایا شکرت ❤❤❤
2706