2726
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444747 بازدید | 47801 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم زمانی باید سوپ رو شروع کنی که چهار هفته از زمان دادن فرنی ک حریره گذشته باشه بعد باید سوپ مونی ...

ممنون عزیزم فعلا۳هفتهس غذاشروع کردم

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728
مامان های عزیز شما به فندق های گلتون آب میوه میدین یا میوه🤔🤔 چند وعده غذای کمکی میدین  و چه ...

میوه؟ نهههه . من همون فرنی رو یک وعده کامل میدم . گفت ۱۵-۲۰ قاشق بخوره یه وعده حساب میشه.البته گفتم دکتر من خیلی محتاطه یه دکتر دیگه برای اگزماش بردم گفت سوپ رو هم شروع کن . ولی دکتر خودش گفت سوپ رو ابتدای ۷ شروع میکنیم

میوه؟ نهههه . من همون فرنی رو یک وعده کامل میدم . گفت ۱۵-۲۰ قاشق بخوره یه وعده حساب میشه.البته گفتم ...

دکتر پسرم گفته میتونه سه تا میوه سیب گلابی و هویج بخوره

من دو هفته آب میوه دادم الان نمیدونم میوه خودش رو بدم یا باز آب بگیرم🤔🤔🤔

من فکر میکنم سوراخ سر شیشه کوچیکع بچم کلی تلاش میکنه بازم 10 دقیقه طول میکشه شما سوراخ سرشیشه تون چ ...

من که کوچکترین سوراخ رو گرفتم که یه وقت سینه رو ول نکنه شیشه و بگیره 

اما فکر کنم بزرگتر که میشن سر شیشه شیر رو باید عوض کنی 

مامان های عزیز شما به فندق های گلتون آب میوه میدین یا میوه🤔🤔 چند وعده غذای کمکی میدین  و چه ...

والا منم چند باری آب میوه بهش دادم ولی نه روزانه

بیشتر تفریحی یکم آب لیموشیرین ..چندتا دونه انار چکوندم تو دهنش درحد مزه کردن ولی دکترش گفت غذا دادنو زودتر از 5ونیم ماه شروع نکنم منم گذاشتم بعد واکسنش شروع کنم

من فکر میکنم سوراخ سر شیشه کوچیکع بچم کلی تلاش میکنه بازم 10 دقیقه طول میکشه شما سوراخ سرشیشه تون چ ...

والا پسرمن اینقد که شیطون شده شاید یه ساعت طولش بده ، از بس ورجه وورجه میکنه

2706