2703
2553
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444743 بازدید | 47801 پست
نه اخه برنج چه خاصیتی داره در برابر بادوم بادوم خیبلی مقویه استخوناش و محکم میکنه

اره بادوم که بهتره 

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا عزیزم براسوپ زوده پشیمون شدم 😊

اگه میخوای تنوع بدی بهش سرلاک بده البته خودم زیاد تاییدش نمیکنم بیشتر برای تو سفر خوبه که نمیشه غذا درست کرد.

❤جهانم تویی ،چنان دورت میگردم که هیچکس به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده باشد❤
2456
من مطالبی که میخونم تو طب سنتی برنج و سیب زمینی طبع سردی دارن و برای بچه خوب نیست

تو فرنی اندازه یه نخود نبات سفید بنداز هم سردیش رو میگیره هم خوشمزه تر میشه

❤جهانم تویی ،چنان دورت میگردم که هیچکس به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده باشد❤
خانوما قطره استامینفون و بعد از اینکه درشو باز کردیم تا چند وقت میشه استفادش کرد

روش نوشته،معمولا تا دو ماه.

بچه ها سوپ باید خیلی شل وابکی باشه؟حتما هم باید کامل له شده باشه من با برنج وسینه مرغ وچندتا دونه م ...

عزیزم زمانی باید سوپ رو شروع کنی که چهار هفته از زمان دادن فرنی ک حریره گذشته باشه بعد باید سوپ مونیلیکس کنی هم غلظت فرنی باشه 

2714
جدی؟فرنی خاصیت نداره؟با خنده وذوق فرنی میخوره اما حریره قیافه ش یجوری میشه حالا امتحان میکنم بازم&nb ...

فرنی به خاطر آرد برنج خیلی هم خاصیت داره

بادام معده رو قوی میکنه و آماده خوردن غذای بیشتر و سفت تر

2706