2726
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444747 بازدید | 47801 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانا من دچار ریزش مو شدم 😞😞😞چیزی که اصلا نمیشناسم همیشه موهای پرپشت داشتم تازه شیر هم نمیدم . ش ...

عزیزم طبیعیه . تو بارداری ریزش موها به شدت افت می کنه . چند  ماه بعد زایمان به شدت ریزش می گیره. درست می شه .

خیلی خیلی کم روغن زیتون بزن به ریشه ها. 

خیس شونه نکن .

شامپو خنثی رو با اب جوشیده سرد شده رقیق کن و فقط شامپو خنثی بزن . 

زمان می بره ولی درست می شه 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
2728
سلام عزیزم امیدوارم هرچه زودتر همه چیز برات هموار بشه . آب میوه چی می دی بهش ؟ شاید یه چیزی دادی که ...

آب هویج و یا آب سیب فعلا میدم  امروز بردم یه متخصص دیگه میگه رفلاکس پنهان داره معده اش اذیته

مامان دوقلوها هستم😍😍
ای جانم عزیزم شما که حسابی خدا قوت . الهیییی ..راس میگی خیلی سختهبه خودت هم برس.ای کاش تهران بودی می ...

ممنون صفورا جان امروز پیش یه متخصص دیگه بردم میگه رفلاکس پنهان داره معده اش اذیته فعلا داروها رو بدم ببینم بهتر میشه یا نه

مامان دوقلوها هستم😍😍
مامانا من دچار ریزش مو شدم 😞😞😞چیزی که اصلا نمیشناسم همیشه موهای پرپشت داشتم تازه شیر هم نمیدم . ش ...

من هم همین مشکل رو دارم دیگه کلافه شدم دخترم ۴ماهشه ویک ماهه که ریزش وشوره سر شدید دارم بااین که شیر هم نمیدم

تیکر ششمین سالگرد ازدواجمونه 😘😘❤❤               وزن اولیه۸۴.وزن فعلی۷۵هدف ۶۵

لطفا ی سر بیاید تایپیکم البته با اجازه ی استارتر هر حاجتی ک دارید فقط برام ی قلب بزارید❤براتون پنج صلوات میگم شمام برا منه حقیر دعا کنی ک ب زودی زود ازدواج کنم 

خداروشکر میکنم برا داشتنت برام بمون تا همیشه😗 M&A😗

من کامل کچل شدم کف سرم معلومه😔امروز شوهرم گفت واقعا موهات ریخته

میبافم مثل دم موش میشه😂

دوران بارداری دکتر رفتم برا ریزش مو شامپو اکوفان تجویز کرد دو تامصرف کردم خوب شدم الانم قراره بخرم 

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

سلام مامانا کیا بہ بچشون غذا شروع کردن میدن از ماھگی و چیا میدین

گروہ آبی وزن اول ۷۹وزن الان67.700 ھدف ۶۰     ان شااللہ تا آخر پاییز به ھدفم برسم
دکتر به من گفت با آب سیب یا اب بدم رفلاکس داره هرروز ناشتا قرص میدم بهش...چهار ماهشه فرنی با ارد برن ...

من امروز رفتم یه متخصص دیگه چهارمین دکتره میبرم  ولی انگاراین یکی بهتر ازبقیه بود بهم گفت چهارماهش که شد یعنی ده روز دیگه فرنی روشروع کنم ولی من دو دل هسم دوس ندارم زودغذا خورش کنم

دخترم نفسمه 
سلام ببخشید تا چند روز بعد از کپسول خوب شیر نمیخورد دخترتون ؟؟من فکر میکردم این چند روز به خاطراینکه ...

عزیزم من دخترم وقتی کپسول خورد چند ردز بعدش شیر خوردنش خداروشکر بهتر شد

دخترم نفسمه 
2706