2726
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکه به به بسلامتی  عزیزم شما بودی از جوانرود کرمانشاه؟

سلامت باشی عزیزم.سرپل بودم 

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

عه عه عه دوروزه نه فیل ترشکنم وصل نمیشه بیام تل

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728
پسر من شاید سه ساعت زیر سینه باشه اما آخرش غرغر میکنه بلافاصله بهش 90 تا میدم میخوره بعد اروم میشه م ...

تقریباهفته ایی  میشه پسرمنم بیشتر میخوره.۸۰ تا میدم بازم میخادمجبورم سینه م بدم تا سیر بشه.

آپتامیل خوبه شکم بچه راحت کار میکنه اما احساس میکنم اونطوری که بابد وزن دهی نداره نان خیلی بهتره وز ...

چرا وزن دهی نداره؟

پسرت چند کیلو دنیا اومد؟ دو ماهگی چقد بود؟

چقد شیر خشک میدی؟

چرا وزن دهی نداره؟ پسرت چند کیلو دنیا اومد؟ دو ماهگی چقد بود؟ چقد شیر خشک میدی؟

3 کیلو بدنیا اومد ماه اول یک هفته فقط شیرخشک نان دادم یک کیلو اضافه کرد ماه دوم که آپتامیل دادم و وعده های زیاد 800 گرم اضافه کرد تو نینی سایت هم سرچ کردم میگن خیلی وزن دهی خوبی نداره

3 کیلو بدنیا اومد ماه اول یک هفته فقط شیرخشک نان دادم یک کیلو اضافه کرد ماه دوم که آپتامیل دادم و وع ...

شاید کم میدی شیرو

اگه دو نوع شیر بهش میسازه که بده

شیر خودتم بده، حتی اگه خیلی ابکی باشه. 

ایشالا این ماه عالی وزن میگیره 😍

2706