2726
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444747 بازدید | 47801 پست
چیزی نخوری چجوری سرپا میمونی منکه همش درحال خودن چون بدنم لرز میگیره فشارم میوفته همشم شب بیداری و ...

به خدا بدن درد و لرزی دارم که نمیتونم سرپا وایسم

چشمام دیگه جلومو نمیبینه

حال پسرم خیلی بد بود حال من بدتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکلم بهداشت نیست. شوهرم هی به حرفشون استناد میکنه 🤨 بچه گرسنه ست. هر یه ساعت شیر میخواد. خب ...

همسر منم گیر میداد به بچه شیر خشک نده وقتی میدید سیر نمیشه خودش گفت بهش شیر بده

وقتی هم شیر خشک زیاد میخوره شکمش سخت کار میکنه 😭 چقد بچه داری سخته 😶

گيسو جون حرف آخر رو دكتر بايد بزنه.كاري به بهداشت نداشته باش.بقول خودت بچه گشنه بمونه خوبه؟!در مورد كار كردن شكم هم بايد شير خشك درست رو پيدا كني.به هر  بچه اي يه چيزي ميسازه.من تا الان ببلاك ميدادم دستشوييش سخت شد.٢ هفته هست كه سه روز يه بار شكمش كار ميكنه.با دكترش كه دكتر بيدارمغز هست صحبت كردم گفت بهش آپتاميل بده.اينجوري شكمش راحت تر كار ميكنه.ااصلا بخاطر يبوستش نبردم واكسن بزنم.حالا از صبح آپتاميل دادم توكل بر خدا ببينم فردا چطور ميشه.الانن ميخواستم يه تاپيك بزنم ببينم كيا تجربه آپتاميل دارن.من ببينم پسرم چطور ميشه خوب بود ميام ميگم خواستي شيرش رو عوض كن.ولي بازم ميگم حرف آخر رو دكترش بزنه👍👍

2728
مشکلم بهداشت نیست. شوهرم هی به حرفشون استناد میکنه 🤨 بچه گرسنه ست. هر یه ساعت شیر میخواد. خب ...

امان از دست بعضي رفتارهاي همسرها.همسر من هم گاهي يه چيزايي ميگه😉😉ايندفعه بهش گفت برادر من حالا من شدم زن بابا !!والااا.اينم از روي دوس داشتنشون هست و صد البته بي تجربگيشون.خلاصه الان ديگه درستش كردم ديگه ميگه هر چي صلاح ميدوني💪😁قشنگ باهاش صحبت كن . دكترها بيخود برد تخصصي نگرفتن كه.ملاك حرف دكتر بايد باشه.

گيسو جون حرف آخر رو دكتر بايد بزنه.كاري به بهداشت نداشته باش.بقول خودت بچه گشنه بمونه خوبه؟!در مورد ...

عزیزم پاپریکا جون هم به نی نی نازش آپتامیل میده میتونی ازش بپرسی

گيسو جون حرف آخر رو دكتر بايد بزنه.كاري به بهداشت نداشته باش.بقول خودت بچه گشنه بمونه خوبه؟!در مورد ...

عزیزم منم اپتامیل میدم

راضی ام

فقط یه هفته بود که روزی یه بار شکمش کار می کرد. اونم فک کنم به خاطر تغییر اب و هوا و قطع کردن پدی لاکت بود.

البته الانم سه شبه پدی لاکت نمیدم. خدا رو شکر خوبه.

همسر منم گیر میداد به بچه شیر خشک نده وقتی میدید سیر نمیشه خودش گفت بهش شیر بده

اخه پسرم سینه منو حتی تا یه ساعتم میک میزنه! شوهرم فک میکنه داره شیر میخوره. ولی معلومه بازی میکنه. این چه شیر خوردنیه که بازم گرسنه ست!

امان از دست بعضي رفتارهاي همسرها.همسر من هم گاهي يه چيزايي ميگه😉😉ايندفعه بهش گفت برادر من حالا من ...

اولین بار بردیمش دکتر، گفت باید شیر خشک بدی، من کلی گریه کردم

دکتر دوم هم گفت باید بدی، حتی بهم گفت زن بابایی که بچه رو گشنه نگه میداری.

شوهرمم اون وقتا می گفت بده

ولی بعدش نمیدونم چرا مخالف شد 😅 

من که هر وقت ببینم گرسنه ست بهش میدم 😊

اخه پسرم سینه منو حتی تا یه ساعتم میک میزنه! شوهرم فک میکنه داره شیر میخوره. ولی معلومه بازی میکنه. ...

پسر من شاید سه ساعت زیر سینه باشه اما آخرش غرغر میکنه بلافاصله بهش 90 تا میدم میخوره بعد اروم میشه معلومه شیرم سیرش نمیکنه حالت آب داره

آپتامیل خوبه شکم بچه راحت کار میکنه اما احساس میکنم اونطوری که بابد وزن دهی نداره

نان خیلی بهتره وزن دهیش

من الان صبح ها نان میدم تا ساعت 2 بعدش اپتامیل

2706