2726
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
ما وضعیتمون قرمز قرمزه دیروز که واکسن ساعت 9.30 زدیم تا 5 فقط جیغ میکشید و گریه میکرد وقتی هم که ار ...

خیلی بد شده جدیدا واکسنا پسر من تا یک هفته اسهال بود روز اولم انقد گریه کرد رنگش پرید من اینقد ترسیدم لباس پوشیدم برم بیمارستان واقعا ختنه راحت تر بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما وضعیتمون قرمز قرمزه دیروز که واکسن ساعت 9.30 زدیم تا 5 فقط جیغ میکشید و گریه میکرد وقتی هم که ار ...

تازه پس لرزه هم داره پسر من از وقتی واکسن زدیم و ختنه کردیم دیگه نمیمونه رو زمین فقط گریه همش باید پیشش باشیم طفلکی ها میترسن

2728
پیدات کردم دختر  اینجا نمیای؟

هستم عزیزم هرروز میام اما مثل قبل ۲۴ ساعت انلاین نیستم اخه پسرم نمیذاره از طرفی کار خونه هم دارم.

چندروزه نبودم اخه مهمون داشتم دیشب عروسی دخترداییم بود خونمون شلوغ بود چندروزه😊😍😍😘

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

سلام مامانا دخترم دیروز صبح واکسن دو ماهگیشو زد اولش تب نداشت از شب شروع کرد به  تب کردن استامینوفنشو هر سه ساعت میدادم و کل شب رو بالا سرش بودم و با دستمال نمدار تبشو میگرفتم

اخه میگن بعد ۲۴ ساعت دمای بدن نرمال میشه پس چرا دمای بدن دختر من نرمال نمیشه

من با دماسنج دیجیتالی چک میکنم و تو مرکز بهداشت بهم گفتن نیم درجه باید بهش اضافه کنم

سلام خانوما.من خیلی وقته این تایپیک میخونم الان دخترم تقریبا دوماهست.واسه عزیزایی که بچه هاشون رفلاکس دارن تو طب سنتی گفتن شکم بچه رو با روغن کنجد یا سیاه دانه ماساژ بدید 

این کار باعث گرم شدن معده بچه میشه و از سردی جلوگیری میکنه رفلاکس بچه رو خوب میکنه

من دخترم رفلاکس داشت واقعا تاثیر داشت.

شیرت چرا کم شده؟ سوپ و مایعات میخوری؟ به غذات میرسی؟ وقتایی که شیر نمیخوره حتما سینه ت رو بدوش.

این دو روزه کورپه واکسن زده خیلی اذیت شد منم حسابی داغون شدم شاید یه لقمه هم نتونستم چیزی بخورم شیرم هم به همین خاطر کم بود کمتر شد

2706