1542
1480
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 425819 بازدید | 46938 پست

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1546
عزیزم زمانی باید سوپ رو شروع کنی که چهار هفته از زمان دادن فرنی ک حریره گذشته باشه بعد باید سوپ مونی ...

ممنون عزیزم فعلا۳هفتهس غذاشروع کردم

مرگ بر گرانی مرگ بر گرانی👊👊
مامان های عزیز شما به فندق های گلتون آب میوه میدین یا میوه🤔🤔 چند وعده غذای کمکی میدین  و چه ...

میوه؟ نهههه . من همون فرنی رو یک وعده کامل میدم . گفت ۱۵-۲۰ قاشق بخوره یه وعده حساب میشه.البته گفتم دکتر من خیلی محتاطه یه دکتر دیگه برای اگزماش بردم گفت سوپ رو هم شروع کن . ولی دکتر خودش گفت سوپ رو ابتدای ۷ شروع میکنیم

8
میوه؟ نهههه . من همون فرنی رو یک وعده کامل میدم . گفت ۱۵-۲۰ قاشق بخوره یه وعده حساب میشه.البته گفتم ...

دکتر پسرم گفته میتونه سه تا میوه سیب گلابی و هویج بخوره

من دو هفته آب میوه دادم الان نمیدونم میوه خودش رو بدم یا باز آب بگیرم🤔🤔🤔

من فکر میکنم سوراخ سر شیشه کوچیکع بچم کلی تلاش میکنه بازم 10 دقیقه طول میکشه شما سوراخ سرشیشه تون چ ...

من که کوچکترین سوراخ رو گرفتم که یه وقت سینه رو ول نکنه شیشه و بگیره 

اما فکر کنم بزرگتر که میشن سر شیشه شیر رو باید عوض کنی 

1601
مامان های عزیز شما به فندق های گلتون آب میوه میدین یا میوه🤔🤔 چند وعده غذای کمکی میدین  و چه ...

والا منم چند باری آب میوه بهش دادم ولی نه روزانه

بیشتر تفریحی یکم آب لیموشیرین ..چندتا دونه انار چکوندم تو دهنش درحد مزه کردن ولی دکترش گفت غذا دادنو زودتر از 5ونیم ماه شروع نکنم منم گذاشتم بعد واکسنش شروع کنم

من فکر میکنم سوراخ سر شیشه کوچیکع بچم کلی تلاش میکنه بازم 10 دقیقه طول میکشه شما سوراخ سرشیشه تون چ ...

والا پسرمن اینقد که شیطون شده شاید یه ساعت طولش بده ، از بس ورجه وورجه میکنه

1578