1373
1363
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 397529 بازدید | 44595 پست
گيسو جون حرف آخر رو دكتر بايد بزنه.كاري به بهداشت نداشته باش.بقول خودت بچه گشنه بمونه خوبه؟!در مورد ...

عزیزم پاپریکا جون هم به نی نی نازش آپتامیل میده میتونی ازش بپرسی

گيسو جون حرف آخر رو دكتر بايد بزنه.كاري به بهداشت نداشته باش.بقول خودت بچه گشنه بمونه خوبه؟!در مورد ...

عزیزم منم اپتامیل میدم

راضی ام

فقط یه هفته بود که روزی یه بار شکمش کار می کرد. اونم فک کنم به خاطر تغییر اب و هوا و قطع کردن پدی لاکت بود.

البته الانم سه شبه پدی لاکت نمیدم. خدا رو شکر خوبه.

همسر منم گیر میداد به بچه شیر خشک نده وقتی میدید سیر نمیشه خودش گفت بهش شیر بده

اخه پسرم سینه منو حتی تا یه ساعتم میک میزنه! شوهرم فک میکنه داره شیر میخوره. ولی معلومه بازی میکنه. این چه شیر خوردنیه که بازم گرسنه ست!

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

امان از دست بعضي رفتارهاي همسرها.همسر من هم گاهي يه چيزايي ميگه😉😉ايندفعه بهش گفت برادر من حالا من ...

اولین بار بردیمش دکتر، گفت باید شیر خشک بدی، من کلی گریه کردم

دکتر دوم هم گفت باید بدی، حتی بهم گفت زن بابایی که بچه رو گشنه نگه میداری.

شوهرمم اون وقتا می گفت بده

ولی بعدش نمیدونم چرا مخالف شد 😅 

من که هر وقت ببینم گرسنه ست بهش میدم 😊

اخه پسرم سینه منو حتی تا یه ساعتم میک میزنه! شوهرم فک میکنه داره شیر میخوره. ولی معلومه بازی میکنه. ...

پسر من شاید سه ساعت زیر سینه باشه اما آخرش غرغر میکنه بلافاصله بهش 90 تا میدم میخوره بعد اروم میشه معلومه شیرم سیرش نمیکنه حالت آب داره

1350

آپتامیل خوبه شکم بچه راحت کار میکنه اما احساس میکنم اونطوری که بابد وزن دهی نداره

نان خیلی بهتره وزن دهیش

من الان صبح ها نان میدم تا ساعت 2 بعدش اپتامیل

1376
مبارکه به به بسلامتی  عزیزم شما بودی از جوانرود کرمانشاه؟

سلامت باشی عزیزم.سرپل بودم 

(سم۲۱۳)هستم.خدایاشکرت بخاطر خانواده سه نفره خوشبختمون😍فکرش نمیکردم زندگی اینقدر شیرین بشه بخاطر یه موجودکوچولو ۵۰ سانتی😍

عه عه عه دوروزه نه فیل ترشکنم وصل نمیشه بیام تل

(سم۲۱۳)هستم.خدایاشکرت بخاطر خانواده سه نفره خوشبختمون😍فکرش نمیکردم زندگی اینقدر شیرین بشه بخاطر یه موجودکوچولو ۵۰ سانتی😍
پسر من شاید سه ساعت زیر سینه باشه اما آخرش غرغر میکنه بلافاصله بهش 90 تا میدم میخوره بعد اروم میشه م ...

تقریباهفته ایی  میشه پسرمنم بیشتر میخوره.۸۰ تا میدم بازم میخادمجبورم سینه م بدم تا سیر بشه.

1226
آپتامیل خوبه شکم بچه راحت کار میکنه اما احساس میکنم اونطوری که بابد وزن دهی نداره نان خیلی بهتره وز ...

چرا وزن دهی نداره؟

پسرت چند کیلو دنیا اومد؟ دو ماهگی چقد بود؟

چقد شیر خشک میدی؟

چرا وزن دهی نداره؟ پسرت چند کیلو دنیا اومد؟ دو ماهگی چقد بود؟ چقد شیر خشک میدی؟

3 کیلو بدنیا اومد ماه اول یک هفته فقط شیرخشک نان دادم یک کیلو اضافه کرد ماه دوم که آپتامیل دادم و وعده های زیاد 800 گرم اضافه کرد تو نینی سایت هم سرچ کردم میگن خیلی وزن دهی خوبی نداره

3 کیلو بدنیا اومد ماه اول یک هفته فقط شیرخشک نان دادم یک کیلو اضافه کرد ماه دوم که آپتامیل دادم و وع ...

شاید کم میدی شیرو

اگه دو نوع شیر بهش میسازه که بده

شیر خودتم بده، حتی اگه خیلی ابکی باشه. 

ایشالا این ماه عالی وزن میگیره 😍

1364