2726
سقط که داشتم ی بار ولی ی سال دوباره اقدام کردم باردارم نمیشم 

حیف رزاقی رفت وگرنه کارش حرف نداشت ولی عارفی هم خوبه زنگ بزن برو بیمارستان بهمن ویزیت شو ابن سینا پولتو هدر میدن خدایی نکرده سقط میشه چون اونجا دکتر ایمونولوژی نظر میده نه عارفی 

حیف رزاقی رفت وگرنه کارش حرف نداشت ولی عارفی هم خوبه زنگ بزن برو بیمارستان بهمن ویزیت شو ابن سینا پو ...

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی انشالله که خدا ی نی نی سالم قسمتت کنه

امید خسته ام تا چند گیرد با اجل کشتی !                           بمیرم یا بمانم پادشاها چیست فرمانت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه anaنبودرزاقیم شنیدم دکترکاربلدیه وقتی میگه لازم نداری حتمانداری دیگه برایه چی الکی اینهمه هزینه ک ...

دوتا شیمیایی رفتم مطب بحث کردیم گفت از نظر من رحم مشکل داره نه ایمنی اخه هیچی بهم نداده فقط هیسترو و انوکسا۶۰ تو بارداری کلی ویتامین. نه پردنی داد نه سرم 

دوتا شیمیایی رفتم مطب بحث کردیم گفت از نظر من رحم مشکل داره نه ایمنی اخه هیچی بهم نداده فقط هیسترو و ...

بنطرم استرس نده بخودت بسپربخدابالاخره اون دکتره دیگه منم جنین سالم ساک سالم قلب تشکیل میشدولی ظربان نداشتن دوتا منم انوکساباسرم میزنم تاالان که مشکلی نبوده

واسه سالم بدنیااومدن نی نی یه صلوات میفرستین😘😘😘خیلی منتظرش بودم 
2728
مرسی عزیزم خیلی لطف کردی انشالله که خدا ی نی نی سالم قسمتت کنه

مرسی عزیزم خیلی دعام کن انشالله قسمت خودت اما مشکل سقط ابن سینا از من میشنوی نرو برو بهمن پیش عارفی تو ابن سینا برای سقط پاس میدن بهم پول بگیرن

بنطرم استرس نده بخودت بسپربخدابالاخره اون دکتره دیگه منم جنین سالم ساک سالم قلب تشکیل میشدولی ظربان ...

خداروشکر واسه منم دعا کن اذر میرم اقدام اینیکی بمونه یکسال دنبال درمانم