2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اونونمیدونم ولی من میرم پیش ژیلاعابدی اون سرم قبول داره البته علت سقطموپیری فهمید

کدوم فاکتورت مشکل داره بهت داد؟ منم میخوام بگیرم رزاقی بهم نداد ولی نمیخوام ریسک کنم

کدوم فاکتورت مشکل داره بهت داد؟ منم میخوام بگیرم رزاقی بهم نداد ولی نمیخوام ریسک کنم

خودایمنی داشتم اسمش قشنگ بودایادم نیست 

واسه سالم بدنیااومدن نی نی یه صلوات میفرستین😘😘😘خیلی منتظرش بودم 
2714
خودایمنی داشتم اسمش قشنگ بودایادم نیست 

من اصلا از نظر رزاقی مشکل ایمنی ندارم به همه کورتن میده به منداده ولی سرم میخوام بزنم میترسم هرکاری کردم نامه نداد . ana مثبتی؟ یا انتی هات مشکل داری

زنگ بزن مطبش برو ابن سینا سرش خیلی شلوغه ولی ماما هاش وقت میذارن ولی ابن سینا خلوته سرش

من خیلی زنگ زدم اصلا جواب نمیدن ابن سینا چه روزایی و چه ساعتی باید برم به خدا خسته شدم انقدر زنگ زدم 

امید خسته ام تا چند گیرد با اجل کشتی !                           بمیرم یا بمانم پادشاها چیست فرمانت 
من خیلی زنگ زدم اصلا جواب نمیدن ابن سینا چه روزایی و چه ساعتی باید برم به خدا خسته شدم انقدر زنگ زدم ...

از اینترنت شماره مرکز ابن سینا رو بردار زنگ بزن مشکلت اگه سقطه نرو ابن سینا 

از اینترنت شماره مرکز ابن سینا رو بردار زنگ بزن مشکلت اگه سقطه نرو ابن سینا 

سقط که داشتم ی بار ولی ی سال دوباره اقدام کردم باردارم نمیشم 

امید خسته ام تا چند گیرد با اجل کشتی !                           بمیرم یا بمانم پادشاها چیست فرمانت 
من اصلا از نظر رزاقی مشکل ایمنی ندارم به همه کورتن میده به منداده ولی سرم میخوام بزنم میترسم هرکاری ...

نه anaنبودرزاقیم شنیدم دکترکاربلدیه وقتی میگه لازم نداری حتمانداری دیگه برایه چی الکی اینهمه هزینه کنی اینهمه عوارضم دارن مگه چندتاسقط داشتی؟ 

واسه سالم بدنیااومدن نی نی یه صلوات میفرستین😘😘😘خیلی منتظرش بودم 
2706