1472
1459
اره دکتر خوبیه ابن سینا هم میره 

بيمارستان بهمن هم ميره؟

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه مخالفي ريپلي نكن دوست عزيز 👊🏻🤞🏻تيكر تولد يكسالگي عشق باهوشم و خوشگلم❤️

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

بيمارستان بهمن هم ميره؟

اره من هیسترو میشدم بود ولی هیچکدوم به رزاقی نمیرسیدن خودش رفت ماهم مجبورا باید بریم پیش اینا

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1436
اونونمیدونم ولی من میرم پیش ژیلاعابدی اون سرم قبول داره البته علت سقطموپیری فهمید

کدوم فاکتورت مشکل داره بهت داد؟ منم میخوام بگیرم رزاقی بهم نداد ولی نمیخوام ریسک کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کدوم فاکتورت مشکل داره بهت داد؟ منم میخوام بگیرم رزاقی بهم نداد ولی نمیخوام ریسک کنم

خودایمنی داشتم اسمش قشنگ بودایادم نیست 

واسه سالم بدنیااومدن نی نی یه صلوات میفرستین😘😘😘خیلی منتظرش بودم 
خودایمنی داشتم اسمش قشنگ بودایادم نیست 

من اصلا از نظر رزاقی مشکل ایمنی ندارم به همه کورتن میده به منداده ولی سرم میخوام بزنم میترسم هرکاری کردم نامه نداد . ana مثبتی؟ یا انتی هات مشکل داری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1449
ببخشید میشه بگید چجوری باید از دکتر عارفی وقت بگیرم؟

زنگ بزن مطبش برو ابن سینا سرش خیلی شلوغه ولی ماما هاش وقت میذارن ولی ابن سینا خلوته سرش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زنگ بزن مطبش برو ابن سینا سرش خیلی شلوغه ولی ماما هاش وقت میذارن ولی ابن سینا خلوته سرش

من خیلی زنگ زدم اصلا جواب نمیدن ابن سینا چه روزایی و چه ساعتی باید برم به خدا خسته شدم انقدر زنگ زدم 

امید خسته ام تا چند گیرد با اجل کشتی !                           بمیرم یا بمانم پادشاها چیست فرمانت 
من خیلی زنگ زدم اصلا جواب نمیدن ابن سینا چه روزایی و چه ساعتی باید برم به خدا خسته شدم انقدر زنگ زدم ...

از اینترنت شماره مرکز ابن سینا رو بردار زنگ بزن مشکلت اگه سقطه نرو ابن سینا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از اینترنت شماره مرکز ابن سینا رو بردار زنگ بزن مشکلت اگه سقطه نرو ابن سینا 

سقط که داشتم ی بار ولی ی سال دوباره اقدام کردم باردارم نمیشم 

امید خسته ام تا چند گیرد با اجل کشتی !                           بمیرم یا بمانم پادشاها چیست فرمانت 
من اصلا از نظر رزاقی مشکل ایمنی ندارم به همه کورتن میده به منداده ولی سرم میخوام بزنم میترسم هرکاری ...

نه anaنبودرزاقیم شنیدم دکترکاربلدیه وقتی میگه لازم نداری حتمانداری دیگه برایه چی الکی اینهمه هزینه کنی اینهمه عوارضم دارن مگه چندتاسقط داشتی؟ 

1474
سقط که داشتم ی بار ولی ی سال دوباره اقدام کردم باردارم نمیشم 

حیف رزاقی رفت وگرنه کارش حرف نداشت ولی عارفی هم خوبه زنگ بزن برو بیمارستان بهمن ویزیت شو ابن سینا پولتو هدر میدن خدایی نکرده سقط میشه چون اونجا دکتر ایمونولوژی نظر میده نه عارفی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حیف رزاقی رفت وگرنه کارش حرف نداشت ولی عارفی هم خوبه زنگ بزن برو بیمارستان بهمن ویزیت شو ابن سینا پو ...

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی انشالله که خدا ی نی نی سالم قسمتت کنه

نه anaنبودرزاقیم شنیدم دکترکاربلدیه وقتی میگه لازم نداری حتمانداری دیگه برایه چی الکی اینهمه هزینه ک ...

دوتا شیمیایی رفتم مطب بحث کردیم گفت از نظر من رحم مشکل داره نه ایمنی اخه هیچی بهم نداده فقط هیسترو و انوکسا۶۰ تو بارداری کلی ویتامین. نه پردنی داد نه سرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوتا شیمیایی رفتم مطب بحث کردیم گفت از نظر من رحم مشکل داره نه ایمنی اخه هیچی بهم نداده فقط هیسترو و ...

بنطرم استرس نده بخودت بسپربخدابالاخره اون دکتره دیگه منم جنین سالم ساک سالم قلب تشکیل میشدولی ظربان نداشتن دوتا منم انوکساباسرم میزنم تاالان که مشکلی نبوده

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی انشالله که خدا ی نی نی سالم قسمتت کنه

مرسی عزیزم خیلی دعام کن انشالله قسمت خودت اما مشکل سقط ابن سینا از من میشنوی نرو برو بهمن پیش عارفی تو ابن سینا برای سقط پاس میدن بهم پول بگیرن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1450