2737
2734
عنوان

کی به خانواده همسرم بگم باردارم??

1687 بازدید | 25 پست

سلام

من ۵ هفته باردارم,و خانواده همسرم دقیقا واحد بقلی ما هستن,من به جز مامان و خواهرو دو سه تا از همکارام هنوز کسی نمیدونه باردارم

از یه طرف به تلافی خواهرشوهرم که نزدیک ۷ ماهش بود تازه فهمیدیم بارداره فعلا نمیخوام بگم 

قضیه خواهر شوهر:(چون ماهی یبار خونه مادر شوهرم در حد یک ساعت میدیدمش و اصلا بهش توجه نمیکردم برای همین خیلی متوجه نشده بودم,تازه ۵ ماهگیش بود از طریق همکار قدیمیم که ماما هست و خواهرشوهرم تو کلینیکشون کنترل میشد من فهمیدم ولی به روم نیاوردم حتی به شوهرمم نگفته بودم که یوقت نازشو نکشه😈,

تازه وقتی فهمیدیم بارداره به مادر شوهرم که گله کردم چرا اینهمه وقته نگفتن میگفت آخه از داداشش خجالت میکشید😐حالا شوهر من ۱۰ سال ازش کوچیکتره تازه مگه بچه اولش بود!

وقتی خواهرشوهرمم بهمون گفت بارداره منم با پوزخند بهش گفتم آره من دوماهه میدونم ولی گفتم شاید دلت نخواد ما بدونیم واسه همین نگفتم بهت,

خلاصه که موندم,از یه طرفم میگم بذار بدونن یکم هوامو داشته باشن,من کارمندم صب تا ظهر سرکارم,تازه دو سه روز در هفته هم تا ساعت ۸ بیرونم,مادر شوهرمم اصلا اهل دعوت نیست,ما هم اصلا اهل بی دعوت واسه شام جایی رفتن نیستیم حتی خونه مامانامون

اینروزا خیلی زود خسته میشم,فقط دوس دارم بخوابم,تپش قلب هم گرفتم,کار خونه که اینقدر دوس داشتم شده عذاب برام,میگم لااقل یکم حالمو ببینن و کمک حال باشن😥

حالا بنظرتون بهترین موقع به اعلام بارداری به بقیه کی هستش??

تا خدا هست,دنیا از آن من است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعد سونو ان تی اول با عکس سونو برو کیک کاری که من سره پسره اولم کردم 

ولی ابن دومی چون میخواستیم. باهاشون بریم مسافرت سوهرم نمیخواست تو ماشین ما باشن که من دراز بکشم گفت چون من ویار چیزیم ندارم هیچکس نمیفهمه اصلا 

2738

من بعد سونو ان تي كه از سلامتش مطمين شدم خبر دادم در حالي كه دختر اونا هم تا پنج ماهگيش بهمون نگفتند حتي خواهرشوهرم جنسيتش را هم گفت تا روزي كه بيايد سيسموني ببينيد سوپرايزه يعني آخر هفت ماهگي و واقعا هم نگفت

ولي من وقتي ازمون پرسيدند گفتيم و ميدوني چي شد اونا شرمنده ما شدند چون واقعا كارشون مسخره بود 

خدایاشکرتتتتت 😍😍
2706