2733
2734

بله عزیزم مادر بزرگ من زانو درد شدید داشت تا جایی که گفته بودن باید عمل کنه اما ما بخاطر سنش و عوارض جراحی میترسیدیم عملش کنیم بدتر شه یکی از دوستام یه کلینیک بهمون معرفی کرد که تمام روش های درمانشون غیر جراحی بود و تمام پزشکاشون با تجربه و دارای کد وزارت بهداشت خداروشکر با جلسات فیزیوتراپی و سه مرحله تزریق اوزون خیلی خوب شده

پیج شال و روسری ماهلین mahlin_scarf1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برا چی برای دیسک؟

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
میشه بپرسم کدوم کلینیک بردینش تزریقش درد نداره؟

کلینیک سینوهه عزیزم ، تزریق اگر با بی حسی و توسط پزشک متخصص انجام شه خیر درد نداره
اما در کنارش حتما جلسات فیزیوتراپی هم باید کامل انجام بدید
آدرسشون : تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ، کوچه صادقیان ، پلاک ۶ ، واحد ۷        تلفن تماس :  02126701272
این پیج اینستاشون و اینم کانال تلگرامشون 
اینم آدرس سایتشون 👇🏻👇🏻👇🏻
https://dr-jamaly.com/

پیج شال و روسری ماهلین mahlin_scarf1
سلام من انجام ندادم ولی یکی ازهمکاران من کلینیک زخم و اوزون تراپی داره توی خوزستان خیلی هم موثر و ع ...

اگررخواستی بگو لینک کانل کلینیکش رو براتون میفرستم 

هیستوری بیمارهاش رو گذاشته و روند درمان رو توضیح داده

Good things take time! 
2738
برای دنبالچه

دوست من برا دیسک گردنش انجام داده فعلا که راضیه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2706