2726
عنوان

میسلار واتر

4831 بازدید | 9 پست

میسلار واتر واسه پاک کردن ارایش خوبه ؟ 

تا حالا از صابون معنولی استفاده میکردم اما میگن خوب نیس 

میسلار واتر قیمتش چنده ؟ 

شنیدم گارنیه خوبه اما گرونه کسی اطلاعی از قیمتش داره ؟

😘واسم صلوات بفرستید😘

من دارم

خیلی راضی ام

اخرین بار ۴۵خریدم از سایت روبان

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎

من گارنیه دارم 

برای پاک کردن آرایش خوبه ولی در واقع کار شوینده رو راحت میکنه یعنی آلودگی یا اارایش سطحی رو برمیداره تا شوینده عمیق تر پاک کنه 

ولی جای شوینده رو نمیگیره 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اورياژ، گارنيه ، ايوروشه، نيوآ و نوكس رو امتحان كردم بعد از اورياژ كه فوق العاده اس گارنيه در صورتى عالى بود ، قيمتش هم الان حدود ٥٠ يا ٦٠ اما روژا الان تخفيف داره ميسلار اورياژ هم فكر كنم توى تخفيف بود اونو بگير

Legend says  When you can'tsleep at night,It's because you're awake in someone else's dream 
عاليه عاليه . ٤٠٠ ميل ش ٥٧ تومنه خانومى اف زده ٥٤ به نظر من مناسبه قيمتش نسبت به حجم و كيفيت عا ...

بعد ولسه چند بار استفاده اس🤔 

فک میکردم ۲۰.  ۳۰ تومن باشه 😆

😘واسم صلوات بفرستید😘

من سینره خریدم واقعا عالیه قیمتشم فکر کنم25 چندروز قبل.خیلی عمیق پاک میکنه و صاف و زیبا میکنه پوست رو بعد چندبار استفاده و اینکه حتما قبل این واتر باید با صابونی یا ژل شستشویی چیزی پاک کنی ارایش رو

این پاک کننده عمیق بعد شستشوی صورت

من ی دونه برا دور چشم دارم ی دونه برا صورت.که البته کار صورت برا چشم هم میشه استفاده کرد خاستی دونه بخر برا صورت و چشم

من خیلی حساسم رو لوازم ارایش و بهداشتی.رو مارک و اینا.ایرانی هم فقط سینره قبول دارم.مارکای ارایشیم همه خارجین.بهداشتی هم ایرانی فقط سینره.بخر مطمعن باش پشیمون نمیشی.البته من زیاد نمیزنم چون بیرون نمیرم که بیام پاک کنم

مامان دوقلوهای ناز و ی دختر گل زیبا.