2733
2734
عنوان

در رفتگی استخوان لگن نوزاد😥😥😥

3307 بازدید | 80 پست

مادرا کمک، واسه نی نیتون یا اطرافیان پیش اومده؟

دکتر سونو لگن نوشت واسه نوزاد ۲۲ روزه ام لگن سمت راست دررفتگی خفیف داره، دکتر سونو گرافیه گفت تا دوماه باید دوتا پوشک روهم ببندیم واسش تاخوب بشه ولی نظر اصلیو دکتر نوزاد باید بده.... یعنی رفع میشه؟ بعدا راه رفتنش عادیه؟😥😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم چند تا مورد اینجوری شنیدم‌ چیزی نیس عزیزم نترس

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

خوب میشه عزیزم

اصلا نگران نباش

هر کاری که دکتر گفت فقط انجام بده

دختر دایی من مشکلی شبیه این داشت حین زایمان پاش در رفت

تا مدتی دستشون بند بود ولی خوب شد الان مدرسه میره

کفش آهنی هم پاش میکردن بیچاره رو

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و السرالمستودع فیها بعدد ما احاط به علمک... کی میشود تا انتقام سیلی زهرا بگیریم...آجرک الله یا صاحب الزمان
2738

فقط ببر پیش دکتر چیز بلد،دختر دایی شوهرمو تو ۴۰روزگی گچ گرفتن بچه رشد نکرد،الان ۲۷سالشه وزنش ۳۵کیلو،قدش ۱و۴۰

مراقب باش کجا میبری نی نی رو

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝

حتما خوب میشه بهترین موقع فهمیدی.حتما دوتا پوشکو از حالا ببند به نظرم یه پوشک خانما از این بزرگا بین دوتا پوشکم ببند که حسابی پای بچه باز بشه.این حالت مثل اینه که استخوان ران داخل حفره ی لگن جا بیفته

زايمان طبيعي بودي؟!

معمولا وقتي بد بچه رو ميگيرن اينجوري ميشه 

مبارك باشه عزيزم خوب ميشه فقط بايد دقت كني باز در نره .

با كلمه ي زيباي ""نميدانم""آشنا شويد،، فردا روز گرفتار ناداني خود خواهيد شد
2706