2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

صب وشب صورتت رو با یه شوینده خوب بشور

۱بار یا ۲بار تو هفته سفید آب بزن

هر کرمی به پوستت نزن

کرم شب هم بزن

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎
2738
خخخخ اتفاقاچندروزقبل یکی ازبچهای سایت میگفت صابون زینک خیلی خوبه امروزمیخوام مناسب پوستموبخرم

آره. کلا اینجا زینک درمانیه😃

برا جوش پمادشو میگن

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔

عزیزم کرم و ژل رو بیخیال یه ماسک خونگی ساده بهت میگم امتحانش کن مطمئن باش عالیه هرروز یه نصف گوجه رنده کن با یه قاشق چای خوری جوانه گندم مخلوط کن صبح که از خواب بیدار میشی بزار رو پوستت بیست دقه بمونه بعد با آب ولرم رو له سردی بشور سر یه هفته متوجه تغیییر تو رنگ پوستت و جوشات مبشی

میشه برای مامان شدنم دعا کنید؟  
آره. کلا اینجا زینک درمانیه😃 برا جوش پمادشو میگن

جدی خیلی خوبه هامن دوساله بعدحموم میزنم زیربغلم واقعادیگه اصلابوی عرق نمیگیرم،ب حای ضدافتابم به پوستم میزنم،حالاامروزمیخوام برم صابونشم بگیرم

لطفالایک نکنید،ممنون
2706