2726

تامین اجتماعی بیمه البرز

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اولش چقدر باید بریزیم.از اون بیمه هاست که کل هزینه درمانو میده

بله ما 3 نفر ماهی 300 میدیم

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2728

اکثر بیمه های تکمیلی به صورت گروهی هستن و برای زایمان حداقل 9 ماه دوره انتظار دارن

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
الان منم بیمه کنم از ماه دیکه‍ بهم میدن ؟

بله ولی باید نزدیک زایمان نباشه 

واسه زایمان باید شش ماه یا نه ماه قبل اقدام کرده باشی که برای زایمانت تکمیلی شامل بشه بلافاصله نمیشه,منم مثل شما تیرم به سنگ خورد,درضمن تکمیلیا انفرادی و گروهی دارن شماخخودتون میخوایین بیمه تکمیلی بریزی میشه انفرادی و شرایطشو باید از دفاتر بیمه مد نظرت بپرسی,ولی گروهی رو ازطرف شرکت یا ارگانی که بیمه تون کرده میریزن

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست.....

یعنی در گروه های 50 نفر به بالا. به همین خاطر معمولا کارکنان یک اداره یا شرکت با هم بیمه میشن.تا جایی که می دونم فقط یکی دو شرکت بیمه های انفرادی اراِِئه می دن

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
یعنی در گروه های 50 نفر به بالا. به همین خاطر معمولا کارکنان یک اداره یا شرکت با هم بیمه میشن.تا جای ...

صحیح من شوهرم شرکت کار میکنه نصف هزینیه بیمه بر عهدی شرکته

یعنی در گروه های 50 نفر به بالا. به همین خاطر معمولا کارکنان یک اداره یا شرکت با هم بیمه میشن.تا جای ...

میدونید کدوما هستن؟البرز و دانا هست یا ایران؟؟

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست.....
2706