2410
2553
عنوان

سن بارداری

157 بازدید | 20 پست

بچه ها سن بارداریتون براساس پریود چند روز با ان تی تفاوت داره؟

بعد اونایی ک غربالگری دوم دادین(آزمایش خون دوم)سن بارداری رو خودتون گفتین؟یا طبق سونو ان تی ک داده بودین خودشون حساب کردن چند هفته این

من ۲ماه پیش این آزمایش رو دادم

ولی دیشب دوستم استرس وارد کرد بهم

😑

خدایا معجزه ات رو به سلامت بزار توی بغلم🙏👪

من پریودم باید ۸ فروردین میشدم ..ولی مطمیننم اون موقع باردار نبودم ...۸ اردیبهشت اول بارداریمو زده ...چون قشنگ من ۸ اردیبهشت جلوگیری نداشتم .

همیشه دو سه هفته قشنگ فرق میکنه .

تلاش میکنم ...بهش میرسم ...راز موفقیت فقط سخت کوشیست .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

معمولا دو هفته اختلاف داره

قبل از این که به خود شک کنید که شاید به افسردگی و عدم اعتماد به نفس کافی دچار شده اید بهتر است مطمئن شوید که اطرافتان را آدم های احمق پر نکرده باشند.«فروید» جان

در واقع سن بارداری دو هفته از سن جنین بیشتره . 

قبل از این که به خود شک کنید که شاید به افسردگی و عدم اعتماد به نفس کافی دچار شده اید بهتر است مطمئن شوید که اطرافتان را آدم های احمق پر نکرده باشند.«فروید» جان

آخه برای من با تاریخ ان تی همون خانم توی آزمایشگاه پیش رفت ک طبق اون لو ریسک بود جواب در حد عالی بود .ولی اگه طبق پری پیش بره ک ۴ ۵ روز سن بارداری کمتره اون عدد یکمی بالا تلقی میشه 

من سوالم اینه ک با تاریخ ان تی درسته یا با تاریخ پری 

کلا میگید مثلا فلان هفته ایم طبق پری میگید یا طبق سونو

2714
آخه برای من با تاریخ ان تی همون خانم توی آزمایشگاه پیش رفت ک طبق اون لو ریسک بود جواب در حد عالی بود ...

معمولا با تاریخ سونو آزمایشگاهم جلو میره چون میگن سونو دستمون باشه بعد بریم آزمایش 

ولی من سنی که من خودم با پریود حساب میکنم و تاریخ سونو فقط ۲ یا ۳ روز فرق داره 

تیکر تولد دوقلو هامه خدایا شکرت به خاطر این نعمتی که هم دادی
من جلوتر از پریودمه سن بارداریم ینی پنج روز تفاوت داره ینی زمانی که پریود بودم باردارم بودم🙁🙁

منم طبق سونو چند روز بیشتره آخه سونو براساس اندازه ی بچه میزنن واسه همین ممکنه اختلاف داشته باشه با سن پریودی

آخه برای من با تاریخ ان تی همون خانم توی آزمایشگاه پیش رفت ک طبق اون لو ریسک بود جواب در حد عالی بود ...

سونو گرافی از همه دقیقتره مخصوصا سونو ان تی برای همین تاریخ زایمان رو براساس سونو ان تی میگن

معمولا با تاریخ سونو آزمایشگاهم جلو میره چون میگن سونو دستمون باشه بعد بریم آزمایش  ولی من سنی ...

آهان پس همون زنه هم با سونو قبلیم ک برای ۱ماه و نیمش بود(ان تی)پیش رفت

دستت درد نکنه 

منم ۴ یا فک کنم ۵ روز تفاوتشه

مرسی بچه ها راحت شد خیالم حالا اگه ۱۵ هم میخواست حساب کنه یه کوچولو این عدد بالاتر بود ولی اما از استرس بارداری😐😐

2706