2726
عنوان

مامانهای بچه‌های کولیکی

141 بازدید | 17 پست

شنیدم اگه بچه اولت کولیکی بشه هر چنتا بچه بعدش بیاری کولیکی هستن درسته؟

آیا همین قضیه برعکسشم میشه؟

مثلا بچه اولت کولیکی نباشه ممکنه بچه بعدیت کولیک بگیره؟ یا نه بچه‌های بعدیت بدون کولیکن؟؟؟؟

وای چقدر کولیک کولیک کردم🙃🙃

خدایا شکرت

دختراولم خیلی آروم بود ولی دختر دومم کولیک داشت 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

من بچه اولم پدر جدم رو دراورد تا ۶ ماه 

دومی و سومی خوب بودن 

چهارمی هم پدرم رو دراورده ولی باز. مثل اولی نیس حداقل دارو روش تاثیر داشته 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای چیزی که دست خودت نیست نگران نباش. و با این افکار کولیک جذب نکن 😊😊

آخ آخ نگو که از فکرش دارم دیوونه میشم آخه خوارم بچش کولیکی بود پدرشو در آورد تا بهتر شد منم ترسیده شدم

خدایا شکرت
اسمت مامان سه ویرانگره الان یه ویرانگر اضافه شده؟ 😀😀

بله 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706