2737
2734

بچه ها تو مفاتیح ما هیچی ننوشته

تو اینترنت دیدم فقط اسم پنج تاشون هست

کسی میدونه 7 تا را و اعمال کاملشو

تجربه اشو داشتین

برای خوشبختی و آرامش و سلامتی مادر و خواهرم لطفا صلوات  بفرستید

منم لایک کنید

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه کسی جواب داد منو هم لایک کنید لطفا🌷

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
2728
2738

سوره های شمس و ضحی و تین و قدر و کافرون و آیه ی «قُلْ إِنَّمَا أَنَا بَشَرٌ مِّثْلُکُمْ یُوحَى إِلَیَّ أَنَّمَا إِلَهُکُمْ إِلَهٌ وَاحِدٌ فَمَن کَانَ یَرْجُو لِقَاء رَبِّهِ فَلْیَعْمَلْ عَمَلًا صَالِحًا وَلَا یُشْرِکْ بِعِبَادَهِ رَبِّهِ أَحَدًا»

را هر کدام سه بار بخواند و سپس هفت بار صلوات بفرستد و سه بار بگوید:« بسم الله المَلِکُ القُدُّوس» و بعد سه بار بگوید : بسم الله الرحمن الرحیم و با جامه ی پاک و با طهارت رو به قبله بخوابد و بگوید:« أرِنی فی مَنامی ما سَئَلتُکَ بحق الله لا اله الا هو الحی القَیُّوم لا تأخذُهُ سنهُ و لا نَومُ» ان شاالله به مقصود خود می رسد.

Yo te amo  
سوره های شمس و ضحی و تین و قدر و کافرون و آیه ی «قُلْ إِنَّمَا أَنَا بَشَرٌ مِّثْلُکُمْ یُوحَى  ...

اینا هم که 5 تا هستند

مطمئنی

برای خوشبختی و آرامش و سلامتی مادر و خواهرم لطفا صلوات  بفرستید
2706