2726
عنوان

برادرم با يه دختري آشنا شده به قصد ازدواج كه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1460 بازدید | 90 پست

راستش تاپیکتو ک دیدم یه لحظه بدنم یخ زد واقعا سست شدم 

یاد خودم افتادم 

یاد اینک پدرم ورشکست شد و ما مجبور شدیم بریم یه منطقه خیلی پایین خیلییی پایین (حدود ۸ _۹ سال پیش)که حتی کوچه هاش اسفالت نداشت که هروز تو خیابوناش صدای دعوا و چاقو کشی بود

یاد این افتادم ک بعد اشنایی و دلبستن ب شوهرم وقتی اومد تو محله امون تحقیق تا چند ساعت بعدش جواب تلفنمو نداد و بعد اس داد خانوادم نمیان اونجا برا خواستگاری خیلی بد بود ببخشید ! 

خیلی دلم شکست اما بهش حق دادم حق داشت الان شماهم حق دارین ب هرحال شاید شما ازهمسرت خجالت بکشی فردا روزی مراسم پاگشا هست عقد هست و شما و اقوام نزدیک باید برید اونجا شاید ب خاطر فرهنگی ک تو جامعه حاکمه اذیت بشین اگ دوستیشون و اشناییشون طولانی نبوده تا قبل اینک وابستگی زیادی ایجاد شه تمومش کنید 

راستش همسر من خودش نتونست دل بکنه و برگشت اما هنوزم اون اس ام اس و اون حرفا غیب شدن یکی دوهفته ایش تو ذهنمه و گاهی ازش بیزار میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من که نه ازدواج نکنه. چون دایی منم اینطور بود داییم هم تو آلمان کار میکنه وضعش خیلی خوبه. &nb ...

همه کسایی ک تو مناطق پایین زندگی میکنن اینجوری نیستن مثل زندایی شما نیستن 

گاهی روزگار با ادما خیلی بد بازی میکنه 

یک نفرو معیار قضاوت قرار ندید

2728
خانواده خود دختره چجوری ان خلافکارن یا اعتیاد داره کسی از اعضای خانوادش؟

نه دو تا خواهرن

باباش سيگاريه فقط

جهان سوم جایی است که درآمد یک دعا نویس بیشتر از یک برنامه نویس است
راستش تاپیکتو ک دیدم یه لحظه بدنم یخ زد واقعا سست شدم  یاد خودم افتادم  یاد اینک پدرم ور ...

برادر من دلش نمي خواد ولش كنه اما به نظرم ميترسه قبولم كنه بره جلو بعدا پشيمون بشه. مخصوصا من ميترسم دليلش فقط اين باشه كه دختره رو دلش رو نشكنه

همه کسایی ک تو مناطق پایین زندگی میکنن اینجوری نیستن مثل زندایی شما نیستن  گاهی روزگار با ادما ...

نه عزیزم سوتفاهم نشه. ماهم بخدا بخاطر شخصیت باهاشون وصلت کردیم گفتیم اصلا اون چیزا مهم نیست مهم خوده دختره. نمیدونستیم که بعدا حتی پدرش هم از داییم میخوره.وگرنه پسرمونو از سر راه نیووردیم که فقط قصد و نیت ما خیر بود دختره تو زندگیش هیچی ندیده همم داییم دوسش داشت ولی واقعا ندید بدید بازی درآوردن جوری که دیگه بخدا خجالت میکشیدیم موقع مهمونیا و جاهایی که پیشمون بود

اگر خدا آرزویی در دل تو انداخت                 بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است.                خدایا شکرت بخاطر معجزه ات.مواظب بچم باش سالم بدنیا بیاد.آمین یا رب العالمین.انشالله انشالله انشالله 
اگه داداشت مهم نیست اون مشکل هایی که گفتی  ازدواج کنه در صورتی که بعدا هر روز نگه به دختره خونه ...

خيلي خوب بود حرفاتون مرسي

برادر من دلش نمي خواد ولش كنه اما به نظرم ميترسه قبولم كنه بره جلو بعدا پشيمون بشه. مخصوصا من ميترسم ...

اگ فقط ب خاطر دلسوزیه منصرفش کنید قراره یه عمر بااون دختر زندگی کنه تو اون منطقه رفت و امد کنه

ازش سوال کن ک بعدا روش میشه ب دوستاش و فامیلاش اگ سوال کردن  خونه پدرزنت کجاست بدون درنگ جواب بده؟ میتونه این قضیه رو کامل ندید بگیره اگ اره ک هیچ اگ نه اذیت میشه 

یادمه یبار تو دوران عقد خونه یکی از دوستای همسرم دعوت بودیم دیرمون شده بود داداشم گفت  خیلی دیر کردید زشت شد تااماده میشید من میرم شیرینی بخرم ک معطل نشید بعد ک رفتم چون رو کارتون شیرینی ادرسِ منطقه بود شوهرم جلو ی شیرینی فروشی نگه داشت ک کارتون خالی شیرینی بگیره تا جای شیرینی هارو عوض کنه وقتی جعبه خالی ندادن یه جعبه دیگه شیرینی خرید ...

بهش حق دادم اما اذیت شدم نمیدونم میتونید اون شرایطو تصور کنید و حال هردوی مارو درک کنید یا نه 

بعدا تو زندگی مشترکشون زیاد ازاین مسائل پیش میاد

نه عزیزم سوتفاهم نشه. ماهم بخدا بخاطر شخصیت باهاشون وصلت کردیم گفتیم اصلا اون چیزا مهم نیست مهم خوده ...

آخه برادر من اونجوري پولدار نيست

دختره هم قبول كرده با همه چيش ميسازه

مشكل اينه كه برادر منم با يه دختري كه ازدواج كرده و جدا شده بود نامزد كرد. يه ماهيي شد

اونا هم هزار تا عيب داشتن و مدل زن دايي شما هم بودن

بچه ها اينم بگم

يه عكس تو خونشون بوده داداشم گفته كيه؟

پسر عموش بوده كه به خاطر مواد اعدام شده بوده

ببین من یه عمع دارم شوهر از هر نظر بگی افتضاحه خیلیم پایین شهر ورامین زندگی میکنن همه میگفتن دخترای اینو هیچکس نمیگیره بخاطر پدرش وقتی دومادشون رفت تحقیقات همه گفتن خانوادش خیلی بد هستن بیخیال شین ولی پسر خودش گفت به دخترع ربطی نداره الان خیلی خوشبخت شاید زندگیشون از خیلیها هم سر باشه خونشون هم تقریبا بالاشهرع

اللهم عجل ولیک الفرج ان شـــاءالله
2706