2726

دختره دختر خوبيه وبه نظرم خودشم از دختره خوشش اومده. البته نه اينكه عاشقش شده باشه. منتها دختره فقط يه مسيله اي كه هست... خونشون تو يه جايي از شهره كه... نميدونم چطور بگم... خيلي پايين شهره. من خودم هميشه به برادرم مي گفتم بالا و بايين مهم نيست خود شخص مهمه. اما حالا اين دختر جاييه كه محله خلافه. يعني همه خلافكارا اونجان. يعني يه جوري كه مي ترسي بري تو محلشون. فكر كنم تو فاميلشونم معتاد و اينا زياد دارن. 

داداشم مونده چكار كنه. با من هم كه صحبت مي كرد نمي دونستم چي بهش بگم

به نظرم از طرفي هم دلش نمياد به خاطر اين قضيه دختره رو بيخيال بشه

از يه طرف هم دختره مرتب يه جوري التماس گونه ميگه منو واسه اين قضيه ول نكني😔

به نظر شما اين مسئله چه مشكلي ممكنه بعدها براي برادر من ايجاد كنه؟ كسي تجربه اي داره؟

ما خودمون متوسط هستيم. البته برادرم شغلش آزاده و درامدش زياد نيست. شايدم به اين دليل از اين دختر خوشش اومده چون با همه شرايطش كنار مياد

از طرفي ممكنه بابام زياد راضي نباشه. 

نميدونم واقعا استرس دارم

اما يه چيزي ام هست. به نظرم برادرم با اين دختره 'حال' خوبي داره. حس خوبي داره

جهان سوم جایی است که درآمد یک دعا نویس بیشتر از یک برنامه نویس است
شوهرم از قضيه خبر نداره فعلا شايد نتونم پست بذارم اما ميام نظراتتون رو مي خونم
من به برادرم پيشنهاد كردم يه مشاوره بره
ببينه آيا ممكنه لين مسئله براش بعدا مشكلي به وجود بياره
جهان سوم جایی است که درآمد یک دعا نویس بیشتر از یک برنامه نویس است

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مهم خود دخترست که با کمو زیاد داداشت بسازه بعدشم عزیزم مثلا ی مدت اگه واقعا دوسش داره و میتونه زن زندگی باشه نامزدی بمونن بعد برن سر خونه و زندگیشون.انشالا همه دختر پسرا خوشبخت شن داداش شمام همینطور

تحقیق کنید اگه خوب بودن چرا که نه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ملاک‌قضاوت شما باید خود دختر و خانواده اش باشن.

به نظرم‌اون دختر بخاطر خلافکارهای محلشون‌نباید در موردش تصمیم گرفت. چون‌یه مواقعی هست آدم نمیتونه محل‌زندگیش تغییر بده بخاطر مسائل مالی ولی واقعا لیاقتش بالاتر از اون‌باشه. شخصیت‌مهمه نه بالا پایین

خدایاا خودت حواست به همه دلهای مهرربووون‌بااااشه🙂🙂🙂

اعتياد فاميلاشون به دختره چه مگه اون معتادشون كرده يا بهشون مواد ميفروشه

يعني شما تو فاميلاتون همه موجه هستن 

بعدشم محل زندگي مهم نيست اصالت و شخصيت مهمه

خدا خوشش نمياد به بنده هاش از بالا نگاه كني 

هر كه خود داند و خداي خودش كه چه درديست در كجاي دلش

به نظر من که نه ازدواج نکنه. چون دایی منم اینطور بود داییم هم تو آلمان کار میکنه وضعش خیلی خوبه.  یه دختر عین شرایط شما گرفتیم براش چون باهاش حال میکرد و دوسش داشت .بعد دختره خیلی ندید بدید بازی درمیاورد بعدشم سوارمون شد کلا خیلی بی جنبه بود تا بیاد برسه به ما خیلی طول کشید کل خانواده رو به جون هم انداختن با مادرش. بخدا سقف خونشون از چوبه. بعد سر طلا و اینا دعوا انداختن.مامانش حتی یه تخمه هم نخرید چون قرار بود برن خارج یه کادو هم برا داییم نخرید چون هیچی نداشتن بعدش دیگه پدرش کلا سرکار نرفت داییم خرجشونو میداد. میدیدیم مامانش مانتو گرون قیمت پوشیده ابروهاشو هاشور کرده دختره هم هفته ای یه مانتو.بخدا

اگر خدا آرزویی در دل تو انداخت                 بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است.                خدایا شکرت بخاطر معجزه ات.مواظب بچم باش سالم بدنیا بیاد.آمین یا رب العالمین.انشالله انشالله انشالله 

اگه داداشت مهم نیست اون مشکل هایی که گفتی  ازدواج کنه در صورتی که بعدا هر روز نگه به دختره خونه شما کجا بود اقوامتون معتاده و از این حرفا.....و  دختره هم قبول کنه که اگه داداشت بعدا با این جماعت نتوانست ارتباط داشته باشه اعتراض نکنه. و خودش در مواقع ضروری بره خونه اقوامشون. 

یاد سریال ارغوان افتادم..بنظرم شما اول خوب تحقیق کنید

وای تازه فراموش کرده بودم😂😂

اگر خدا آرزویی در دل تو انداخت                 بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است.                خدایا شکرت بخاطر معجزه ات.مواظب بچم باش سالم بدنیا بیاد.آمین یا رب العالمین.انشالله انشالله انشالله 
2706